Jedna z sióstr GODLEWSKICH pochwaliła się na Instagramie DYPLOMEM ukończenia STUDIÓW! “Teraz czas na DOKTORAT!” Fani są zachwyceni jej SUKCESAMI. (foto)

Siostry Godlewskie poprzez swoje kontrowersyjne występy cieszą się coraz większą popularnością wśród Internautów. I choć zazwyczaj są to negatywne komentarze, to wielu z czystej ciekawości słucha, jak śpiewają dziewczyny. Na tle swoich bardziej “rozpoznawalnych” sióstr prawdziwym ewenementem jest Magdalena. Kobieta nie robiła wokół siebie sztucznej otoczki i w porównaniu do Małgorzaty i Esmeraldy wypada bardzo skromnie.

 

 

Magdalena Godlewska po urodzeniu syna całkowicie zmieniła swoje życie. Kiedyś znana jako “Niegrzeczna Pani Domu”, dziś prowadzi własną klinikę urody, a do tego chwali się dyplomami ukończenia Politechniki Łódzkiej. 34-latka, która z wykształcenia jest trychologiem (zajmuje się włosami) z doświadczeniem w leczeniu chorób skóry głowy. Magda dba również o włosy swoich młodszych siostrzyczek.

 

 

Od dawna krążyły opinie, że to właśnie ona jest “tą najmądrzejszą”, co w końcu się potwierdziło. Ostatnio na jej Instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia, na którym możemy zobaczyć świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. 34-latka kształciła się w zakresie “Zarządzania służbą zdrowia i elementów techniki medycznej”, z czego jest bardzo dumna. Naukę zakończyła z wynikiem bardzo dobrym. Niezwykle pozytywnie do sukcesu Godlewskiej odnieśli się jej fani, którzy gratulują wyniku i sugerują pozostałym dziewczynom by brały z niej przykład.

fot. instagram.com

źródła: instagram.com, foto youtube.com, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *