25 września 2023

Miała być PARODIA SIÓSTR GODLEWSKICH, a wyszła TOTALNA ŻENADA! Blogerka promująca zdrowy tryb życia chciała być “FAJNA”, a skompromitowała się na całej linii! (wideo)

Znana blogerka promująca zdrowy styl życia, Pati Bukowska chyba pozazdrościła sławy siostrom Godlewskim i postanowiła sparodiować ich występ i wypromować się na “hejtach”, co nie do końca się jej udało. Film, który opublikowała raptem 20 godzin temu na fanpage’u, który prowadzi wspólnie z siostrą wyświetliło już ponad 250 tysięcy osób. Zanosi się na kolejny niechlubny rekord Internetu, ponieważ dziewczyna została totalnie zjechana przez komentujących.

 

 

 

Parodia parodii śpiewu okazała się nie do zniesienia dla wielu, a jej wykonanie utworu Edyty Górniak pt “Pada śnieg” wypadło jeszcze gorzej niż zrobiły to wspomniane siostry. Dziewczyna zadbała o każdy detal. Wystylizowała się “na Godlewskie”, pomalowała usta tak, by nadać im charakterystyczny rybi kształt, oczywiście  nie mogło też zabraknąć czarnych, grubych kresek nad oczami, jednak wielu zadaje sobie pytanie po co to wszystko?

 

 

 

Dziewczyna chciała być fajna i zabłysnąć, a skończyła podobnie jak słynne siostry. Internauci nie przeszli wobec jej materiału obojętnie, ale Pati Bukowska zapewne spodziewała się innego odbioru. Tymczasem Internauci okazali się “bezwzględni” i nie pozostawili na niej suchej nitki. Najodpowiedniejszym komentarzem do jej występu jest wpis jednej z osób która napisała, że “to nawet nie jest śmieszne…” i ciężko się z tym nie zgodzić.

 

 

źródła: facebook.com, foto facebook.com

Dodaj komentarz