Jedna z sióstr GODLEWSKICH doprowadziła do bardzo groźnego WYPADKU! Jej SAMOCHÓD jest doszczętnie ZNISZCZONY! (foto)

Wczoraj na ulicy Ząbkowskiej w Warszawie miał miejsce bardzo groźnie wyglądający wypadek. Z ustaleń świadków wynika, że czarne Audi, jak się później okazało za jego kierownicą siedziała Monika G, znana fanom jako Esmeralda G., uderzyło w tył Toyoty, złamało słupek i wjechało w ścianę budynku. Cała sytuacja wyglądała przerażająco, na szczęście w zdarzeniu nie ucierpiał żaden z pieszych.

 

 

 

„Audi uderzyło w tył toyoty daleko przed skrzyżowaniem na prawym pasie (na wysokości białego budynku). Oba auta jechały Ząbkowską. Audi musiało jechać ze sporą prędkością. Toyota „przeleciała” na lewo przez trzy pasy (dobrze, że nie było aut na przeciwko) i wpadła na przejście dla pieszych zahaczając prawym bokiem o latarnię, obracając się przeleciała przez cały narożny chodnik, przejście dla pieszych na Brzeskiej i całą szerokość Brzeskiej (też nikt nie jechał na szczęście), zatrzymując się bokiem na przeciwległym krawężniku. Piesi cudem jakimś pouciekali.”

 

 

Z najnowszych informacji wynika, że Monika G. przebywa obecnie w szpitalu, ponieważ jest jedyną poszkodowaną osobą w tym wypadku. Zdjęcie jej rozbitego samochodu znajdziecie tutaj.

 

 

 

źródła: warszwawpigulce.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *