2 października 2023
parodia sióstr Godlewskich

GENIALNA PARODIA sióstr GODLEWSKICH z wizyty w “Pytaniu na śniadanie”! To wideo doprowadza do łez! INTERNAUCI ZACHWYCENI! Zobacz film!

Siostry Godlewskie wciąż przewijają się co jakiś czas w internecie. Sezon na kolędy już minął, ale celebrytki grożą, że niedługo wydadzą płytę z innymi hitami, o czym mówiły w “Pytaniu na śniadanie” w TVP 2. To wideo również nie zostało pozostawione bez echa, bo nawet w śniadaniówce dziewczyny nie odmówiły sobie występu. Już powstała prześmieszna parodia z tego wydarzenia!

 

Chociaż powstaje mnóstwo parodii sióstr to autorstwa Kamila Krupicza i Pawła Góralskiego są najlepsze! Panowie bardzo wiernie naśladują siostry i mają świetne “kostiumy”. Internauci są zachwyceni ich wersją sióstr Godlewskich, co więcej uważają, że mają nawet więcej wdzięku niż “mistrzynie kolęd”. W programie prawdziwym siostrom Godlewskim pokazano jedną parodię chłopaków na co skomentowały, ze widziały śmieszniejsze. Ciekawe, czy widziały zabawniejszą od tej. Ta jest genialna!

 

Obejrzyj, ale uprzedzamy można się popłakać ze śmiechu:

 

Dla porównania oryginalny występ:

źródło: youtube.com

One thought on “GENIALNA PARODIA sióstr GODLEWSKICH z wizyty w “Pytaniu na śniadanie”! To wideo doprowadza do łez! INTERNAUCI ZACHWYCENI! Zobacz film!

Dodaj komentarz