Jarosław Jakimowicz wydał oświadczenie ws. gwałtu dokonanego przez “gwiazdora TVP INFO”

Dziś na swoim profilu Piotr Krysiak zamieścił informację na temat gwałtu dokonanego na jednej z uczestniczek Miss Generation w 2020 roku.

W poście podano, że gwałtu dokonał “gwiazdor TVP INFO”:

 

Na pytanie, kto ją zgwałcił – kobieta uniosła telefon komórkowy, otworzyła galerię zdjęć i pokazała film z gwiazdorem TVP INFO. – To on – miała powiedzieć.

– czytamy w informacji Piotra Krysiaka (więcej na ten temat tutaj)

 

Kilka serwisów (m. in. Pudelek) uznało, że ową gwiazdą może być Jarosław Jakimowicz. Na odpowiedź  nie trzeba było długo czekać. Dziś (19.01.2021) o godzinie 18 na profilu prezentera pojawiło się oświadczenie, w którym potwierdza, że był we wskazanym w informacji Krysiaka hotelu, jednak zaprzecza, by miał dokonać gwałtu:

 

W odpowiedzi na post Pana Piotra Krysiaka z dnia 18 stycznia 2021 r. opublikowany na portalu Facebook uprzejmie wyjaśniam, że zamieszczony opis „gwiazdy publicystyki TVP INFO” może sugerować, że sprawa dotyczy mojej osoby – Jarosława Jakimowicza. Zaznaczam, że prawdą jest, iż rok temu brałem udział w imprezie Miss Generation 2020 na zaproszenie organizatora, jako gość specjalny. Jednakże opisywane zdarzenia przez Pana Piotra Krysiaka, a przekazane mu przez anonimową osobę w jego publikacji mijają się z prawdą.

 

Jarek Jakimowicz – https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/

 

Podkreślam z całą stanowczością, że przedstawiona przez niego wersja wydarzeń w Hotelu Parisel Palac w Klimkach ewidentnie jest przekłamaniem, atakiem na moją osobę i ma na celu wyeliminowanie mnie z życia publicznego, w tym ze współpracy z Telewizją Polską, na co nadzieję wyraził sam autor kończąc swój post. Informuję również, że nic nie jest mi wiadomo o pozostałych zdarzeniach, które miały mieć miejsce poza hotelem. Nie mam też żadnej wiedzy, dotyczącej jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie. Do dnia opublikowania postu nikt ze mną w tej sprawie się nie kontaktował. Reasumując powyższe post Pana Piotra Krysiaka godzi w moje dobre imię i cześć, i w związku z tym podejmę kroki prawne dla ochrony moich dobór osobistych. Jarosław Jakimowicz

 

Ciekawe, dlaczego tylko Jakimowicz jest brany pod uwagę. Czy w TVP Info nie ma innych gwiazd?

 

>>>Krzysztof Rutkowski wystąpił w teledysku disco polo. Musisz to zobaczyć!

 

https://www.instagram.com/p/CKO4KRQsYPL/

 

https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/
https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/
https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/

2 komentarze

  1. […] W styczniu 2021 r. Piotr Krysiak zamieścił na facebooku opis gwałtu, jaki miał zostać dokonany przez gwiazdora TVP Info. I choć nie padło jego nazwisko, to Jarosław Jakimowicz  najwyraźniej sam uznał, że to o niego chodzi i wydał oświadczenie, w którym zaprzecza jakoby to on miał zgwałcić uczestniczkę Miss Generation [oświadczenie tutaj]. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *