Jarosław Jakimowicz wydał oświadczenie ws. gwałtu dokonanego przez „gwiazdora TVP INFO”

Jarosław Jakimowicz wydał oświadczenie ws. gwałtu dokonanego przez „gwiazdora TVP INFO”

Dziś na swoim profilu Piotr Krysiak zamieścił informację na temat gwałtu dokonanego na jednej z uczestniczek Miss Generation w 2020 roku.

W poście podano, że gwałtu dokonał „gwiazdor TVP INFO”:

 

Na pytanie, kto ją zgwałcił – kobieta uniosła telefon komórkowy, otworzyła galerię zdjęć i pokazała film z gwiazdorem TVP INFO. – To on – miała powiedzieć.

– czytamy w informacji Piotra Krysiaka (więcej na ten temat tutaj)

 

Kilka serwisów (m. in. Pudelek) uznało, że ową gwiazdą może być Jarosław Jakimowicz. Na odpowiedź  nie trzeba było długo czekać. Dziś (19.01.2021) o godzinie 18 na profilu prezentera pojawiło się oświadczenie, w którym potwierdza, że był we wskazanym w informacji Krysiaka hotelu, jednak zaprzecza, by miał dokonać gwałtu:

 

W odpowiedzi na post Pana Piotra Krysiaka z dnia 18 stycznia 2021 r. opublikowany na portalu Facebook uprzejmie wyjaśniam, że zamieszczony opis „gwiazdy publicystyki TVP INFO” może sugerować, że sprawa dotyczy mojej osoby – Jarosława Jakimowicza. Zaznaczam, że prawdą jest, iż rok temu brałem udział w imprezie Miss Generation 2020 na zaproszenie organizatora, jako gość specjalny. Jednakże opisywane zdarzenia przez Pana Piotra Krysiaka, a przekazane mu przez anonimową osobę w jego publikacji mijają się z prawdą.

 

Jarek Jakimowicz – https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/

 

Podkreślam z całą stanowczością, że przedstawiona przez niego wersja wydarzeń w Hotelu Parisel Palac w Klimkach ewidentnie jest przekłamaniem, atakiem na moją osobę i ma na celu wyeliminowanie mnie z życia publicznego, w tym ze współpracy z Telewizją Polską, na co nadzieję wyraził sam autor kończąc swój post. Informuję również, że nic nie jest mi wiadomo o pozostałych zdarzeniach, które miały mieć miejsce poza hotelem. Nie mam też żadnej wiedzy, dotyczącej jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie. Do dnia opublikowania postu nikt ze mną w tej sprawie się nie kontaktował. Reasumując powyższe post Pana Piotra Krysiaka godzi w moje dobre imię i cześć, i w związku z tym podejmę kroki prawne dla ochrony moich dobór osobistych. Jarosław Jakimowicz

 

Ciekawe, dlaczego tylko Jakimowicz jest brany pod uwagę. Czy w TVP Info nie ma innych gwiazd?

 

>>>Krzysztof Rutkowski wystąpił w teledysku disco polo. Musisz to zobaczyć!

 

 

https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/
https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/
https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/