VIDEO: Jarosław Jakimowicz wzruszył się na wizji: “Zniszczyliście jakąś część mojego życia, zniszczyliście część życia mojej rodziny, moich dzieci…”

Kilka dni temu Piotr Krysiak zamieścił na Facebooku post dotyczący pewnego “gwiazdora TVP Info”. Od razu pojawiły się skojarzenia, że chodzi o Jarosława Jakimowicza.

Sam Piotr Krysiak pisząc o gwałcie na jednej z uczestniczek Miss Generation, nie wymienia nazwiska sprawcy (cały wpis tutaj). Dziennikarz rzuca jedynie oskarżenia i aluzje.

Jak widać TVP Info ma tylko jednego gwiazdora, bo od razu odezwał się Jarek Jakimowicz. Potwierdził, że był gościem na jednym ze spotkań z uczestniczkami Miss Generation, ale zaprzeczył jakimkolwiek oskarżeniom (oświadczenie tutaj).

 

Następnie Jakimowicz wystosował pismo do prokuratury z prośbą o informacje w tej sprawie oraz prywatny akt oskarżenia przeciwko Krysiakowi. Teraz wydał jeszcze oświadczenie na antenie TVP Info. Prezenter niemal popłakał się na wizji.

 

Zostałem posądzony o coś, czego nigdy w życiu nie zrobiłem. Zostałem posądzony nie przez sąd, nie przez Policję, nie przez prokuraturę, nie przez adwokata, nie przez poszkodowanego. Zostałem posądzony przez człowieka i jego post w internecie.

Media oczywiście bardzo szybko podchwyciły ten temat. Media bardzo szybko wskazały winnego. Tym winnym według tych mediów jestem ja i niszczą jakąś część mojego życia. (…)

Jestem w tej sytuacji niewinny. Ja takiego czynu nigdy w życiu nie zrobiłem (…)

Przyznaję tym mediom, którym chyba tylko na tym zależy. Zniszczyliście jakąś część mojego życia, zniszczyliście część życia mojej rodziny, moich dzieci, moich przyjaciół… ale ja udowodnię w sądzie swoją niewinność, bo prawda jest jedna i jestem niewinnym człowiekiem. Nie zniszczycie mi życia.

– zapewnił Jarosław Jakimowicz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *