Czy Katarzyna Bosacka miała romans? To stało się osiem lat temu!

Katarzyna Bosacka z wykształcenia jest polonistką, jednak kojarzymy ją raczej ze sprawami konsumenckimi i zdrowym żywieniem. Wszystko za sprawą programów “Wiem, co jem i wiem, co kupuję” oraz “DeFacto Bosacka”, a także kanału na Youtube, który prowadzi.

Prywatnie Katarzyna Bosacka jest żoną Marcina Bosackiego, który był ambasadorem RP w Kanadzie (2013–2016), a obecnie jest senatorem X kadencji. Jak na małżonkę dyplomaty i polityka, Bosacka powinna mieć nieskalaną opinię. A jednak ponad osiem lat temu podejrzewano, że ma romans.

 

https://www.instagram.com/katarzynabosacka/

 

Dziś przypomniała o tym sama Katarzyna Bosacka, wspominając swoją czwartą ciążę. Osiem lat temu urodził się Franciszek, jednak nie obyło się bez plotek i podejrzeń:

 

Że po 40.? Że dopiero schudłam znacząco 15 kg, a tu ciąża. I w ogóle, jak dam radę, bo od 18. roku życia razem z mężem, pracując ciężko od lat ogarniamy trojkę dzieci? Tabloidy dopytywały, że aby na pewno z tym samym mężem???? Po co wam czwarte? Że antykoncepcji nie było? A może romans? A kto to wychowa?

 

z Franiem – https://www.instagram.com/katarzynabosacka/

 

Dziś Franek kończy 8 lat i jak pisze szczęśliwa mama ” Jesteś radością całej naszej rodziny!”. Fani Katarzyny dobrze znają Franciszka, ponieważ często towarzyszy swojej mamie w pracy tj. podczas nagrań programów do kanału EkoBosacka.

 

>>>Janusz Korwin Mikke ogłosił rozpoczęcie eksperymentu. Przez miesiąc będzie jadł najbardziej niezdrowe jedzenie!

 

https://www.instagram.com/p/CPechsbsA3V/

https://www.instagram.com/p/CPechsbsA3V/