Słodycze od Roberta Lewandowskiego. Tylko na na Dzień Dziecka!

Słodycze od Roberta Lewandowskiego. Tylko na na Dzień Dziecka!

Firma Anny Lewandowskiej zajmująca się produkcją zdrowej żywności, tym razem wypuściła zestaw na dzień dziecka.

Zdrowe słodycze z Foods by Ann firmowane są przez Roberta Lewandowskiego i są sprzedawane pod nazwą „RL9”.

 

https://www.instagram.com/_rl9/; https://www.instagram.com/foods_by_ann/

 

Tak więc tym razem na Dzień Dziecka możemy kupić naszym pociechom nieco zdrowszą wersję słodyczy.  Co znajdziemy w zestawie?

 

Po pierwsze „RL9 Krem orzechowo-czekoladowy” o masie 250g. Krem zapewne ma być zdrowszą alternatywą dla popularnej Nutellli. I faktycznie – nie zawiera cukru, bo słodzony jest malitolem, który ma o połowę niej kalorii niż biały cukier. Jeśli chodzi o zawartość orzechów laskowych, to jest ich 13% – czyli dokładnie tyle samo co w Nutelli.

 

Drugi produkt to „RL9 Bezglutenowe ciasteczko owsiane Migdał&Kokos”. I tutaj mamy bardzo prosty skład i ciekawy skład – płatki owsiane, kokos, błonnik z korzenia cykorii, migdały, nasiona chia i  sól himalajska.

 

W zestawie znajdują się także dwa batoniki „RL9 Muesli Bar Truskawka”, Składają się w 45% ze zbóż, ale owoców nie ma zbyt dużo – truskawki liofilizowane kawałki to 3,8%.

 

Za cały zestaw na Dzień Dziecka zapłacimy 19,99 zł, a tego typu prezent może być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych czekoladek czy lizaków i żelków, jakie kupujemy naszym najmłodszym.

 

źródło: foodsbyann.com

 

>>>Janusz Korwin Mikke ogłosił rozpoczęcie eksperymentu. Przez miesiąc będzie jadł najbardziej niezdrowe jedzenie!