Słodycze od Roberta Lewandowskiego. Tylko na na Dzień Dziecka!

Firma Anny Lewandowskiej zajmująca się produkcją zdrowej żywności, tym razem wypuściła zestaw na dzień dziecka.

Zdrowe słodycze z Foods by Ann firmowane są przez Roberta Lewandowskiego i są sprzedawane pod nazwą “RL9”.

 

https://www.instagram.com/_rl9/; https://www.instagram.com/foods_by_ann/

 

Tak więc tym razem na Dzień Dziecka możemy kupić naszym pociechom nieco zdrowszą wersję słodyczy.  Co znajdziemy w zestawie?

 

Po pierwsze “RL9 Krem orzechowo-czekoladowy” o masie 250g. Krem zapewne ma być zdrowszą alternatywą dla popularnej Nutellli. I faktycznie – nie zawiera cukru, bo słodzony jest malitolem, który ma o połowę niej kalorii niż biały cukier. Jeśli chodzi o zawartość orzechów laskowych, to jest ich 13% – czyli dokładnie tyle samo co w Nutelli.

 

Drugi produkt to “RL9 Bezglutenowe ciasteczko owsiane Migdał&Kokos”. I tutaj mamy bardzo prosty skład i ciekawy skład – płatki owsiane, kokos, błonnik z korzenia cykorii, migdały, nasiona chia i  sól himalajska.

 

W zestawie znajdują się także dwa batoniki “RL9 Muesli Bar Truskawka”, Składają się w 45% ze zbóż, ale owoców nie ma zbyt dużo – truskawki liofilizowane kawałki to 3,8%.

 

Za cały zestaw na Dzień Dziecka zapłacimy 19,99 zł, a tego typu prezent może być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych czekoladek czy lizaków i żelków, jakie kupujemy naszym najmłodszym.

 

źródło: foodsbyann.com

 

>>>Janusz Korwin Mikke ogłosił rozpoczęcie eksperymentu. Przez miesiąc będzie jadł najbardziej niezdrowe jedzenie!

 

6 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.