Esmeralda do siostry “lubisz SSAĆ”?! INTERNAUCI ZACHWYCENI TRZECIĄ SIOSTRĄ! Magda przyćmiły gwiazdorzące siostry! Zobacz wideo!

Godlewskie zaliczyły już dwie śniadaniówki, teraz przyszła kolej na internetowe show. Chociaż nie odwiedziły jeszcze Łukasz Jakóbika w kawalerce, to zakręciły “Kołem Plotka”. Tym razem dołączyła do nich trzecia siostra Magdalena. Chyba najładniejsza i najmądrzejsza ze znanych sióstr.

 

Madzia ma 34 lata i z zawodu jest trychologiem i dietetykiem, chociaż skończyła też pielęgniarstwo. Dzięki udziałowi w programie wiemy też, że ma synka i pojednała się z Bogiem. Trzeba przyznać, że ta siostra naprawdę sprawia dobre wrażenie. Wypowiadała się naturalnie, bez sztucznego gwiazdorzenia i jej żarty były smaczne. Chociaż jest najstarsza z sióstr to wygląda najmłodziej, być może dlatego, że nieco naturalnej niż Gosia i Esmeralda.

 

Dziewczyna stała się bohaterką samych pozytywnych komentarzy:

 

“Madzia najlepsza, spokojna inteligentna i ładna nie tak bardzo sztuczna jak jej siostry”.

 

“Widać że z nich wszystkich najbardziej poukładane w głowie ma Magdalena. Gośka najbrzydsza i najgłupsza a mniemanie ma o sobie jakby najcudowniejsza by była… Zejdź dziewczyno na ziemie…”

 

“Magda najlepsza i najnormalniejsza, widać, że jej głupio że ma takie siostry”.

 

“Bardzo fajna kobieta ta z prawej . Piękna i na pierwszych rzut oka inteligentna, widać,że ma za sobą jakieś przykre przejścia. Pozdrawiam!”

 

“Magda jest przepiękną kobietą. Przypomina mi Angeline Jolie”.

 

Magdalena wspomniała też, że bardzo dużo w życiu przeszła, być może dlatego ma w sobie tyle wrażliwości. Paradoskalnie ta “najskromniejsza” stała się gwiazdą odcinka!

Zobacz wideo:

 

źródło: YouTube.com, plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *