GODLEWSKA grozi POPKOWI?! Esmeralda nie szczędzi ostrych słów pod adresem RAPERA! Będzie wojna?! Zobacz wideo!

Siostry Godlewskie nie zwalniają tempa. Była już premiera ich programu o pogodzie, ale i mają za sobą pierwsze ścianki. Na evencie z okazji premiery teledysku innej gwiazdy dziennikarze mieli okazję porozmawiać ze znanymi celebrytkami. Okazuje się, że Esmeralda ma na pieńku z Popkiem! Nie przebierała w słowach i sama nawiązała do rapera.

 

 

Szczerze mówiąc nie wiedzieliśmy, że Esmeralda jest pokłócona z raperem. Widocznie musiało dojść do konfliktu niedawno – przecież Godlewska występowała z Magdaleną u niego w teledysku. Dziennikarka zapytała dziewczyny o to, w jakim programie chciałyby wziąć udział. Bez zastanowienia powiedziały, że marzą o “Tańcu z gwiazdami”. Małgorzata, bardziej skromna myślała o nie najbliższej edycji, ale kolejnej. Esmeralda miała zupełnie inne zdanie.

 

 

Esmeralda żałuje, że nie zatańczy w wiosennym sezonie. ponieważ chciałaby rywalizować z Popkiem. Raper naraził się Godlewskiej wypowiadając się o niej nieprzychylnie. Esmeralda wręcz grozi Popkowi. Sugeruje, że powinien się jej bać.

 

 

Dziennikarka była ciekawa, czym naraził się muzyk. Godlewska tajemniczo powiedziała, że wkrótce się dowiemy. Ciekawe, co na to sam Popek…

 

Zobacz wideo:

(Zobacz też: Nastoletnia Godlewska PRZED OPERACJAMI I BOTOKSEM! [+FOTO] Zmieniła się, ale tutaj działał nie tylko czas! )

źródło: youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *