Rafał Maserak – kim jest żona i dzieci znanego tancerza? Wiek i wzrost jurora “Tańca z gwiazdami”

Rafał Maserak to utalentowany tancerz, który cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością, którą przyniósł mu udział programie “Taniec z gwiazdami”, w którym to występował zarówno jako uczestnik, jak i jako juror. Wiele osób interesuje się nie tylko jego karierą, ale również życiem prywatnym. Dlatego też postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na jego temat.

Rafał Maserak – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Rafał Maserak to nie tylko uzdolniony tancerz ale również celebryta i osobowość telewizyjna. Urodził się 17.02.1984 co oznacza, że obecnie ma 40 lat. Jeśli chodzi o wzrost tancerza w sieci możemy znaleźć informację, że ma 186 centymetrów wzrostu. Od zawsze był bardzo aktywnym człowiekiem jako dziecko trenował koszykówkę i piłkę nożną. Tańcem towarzyskim zainteresował się jako dziesięciolatek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Rafał Maserak (@rmaserak)

Rafał Maserak – kariera

Rafał Maserak to znakomity polski tancerz, choreograf, instruktor tańca i osobowość telewizyjna. W trakcie swojej kariery Rafał Maserak osiągnął wiele sukcesów. Reprezentuje najwyższą klasę taneczną “S” w tańcach latynoamerykańskich i jest trzykrotnym wicemistrzem Polski w “10 tańcach” (zarówno latynoamerykańskich, jak i standardowych)1. Światowe turnieje, takie jak Gold Master we Włoszech, Paris Open, Austrian Open i Russian Open, również stanowiły część jego osiągnięć. Ponadto, reprezentował Polskę na międzynarodowych festiwalach tańca w Blackpool, German Open, International, UK i Allassio.

Rafał Maserak zdobył również popularność jako trener tańca w programach telewizyjnych. W latach 2005-2011 był trenerem w programie TVN “Taniec z gwiazdami”, gdzie współpracował z wieloma znanymi osobistościami, takimi jak Małgorzata Foremniak, Aleksandra Kwaśniewska czy Anna Mucha. Wygrał finał 10. i 11. edycji programu w parze z Anną Muchą i Julią Kamińską. Od 2014 roku do 2022 roku występował jako trener tańca w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” na antenie telewizji Polsat, gdzie również zdobył uznanie jako juror. W 2024 roku objął rolę jurora w tym samym programie.

Poza tańcem, Rafał Maserak założył szkołę tańca “Show Dance” w Warszawie. Wystąpił również w epizodycznych rolach w serialu “Na dobre i na złe” oraz zagrał w teledyskach do piosenek. W 2016 roku zwyciężył w finale programu kulinarnego “Top Chef. Gwiazdy od kuchni” i przeznaczył nagrodę główną na cele charytatywne.

Rafał Maserak – rodzina

Choć Rafał Maserak jest osobą publiczną jest jednocześnie człowiekiem, który chce chronić prywatność swoich bliskich. Dlatego też w sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat jego rodziny. Nie wiemy kim są ani czym zajmują się jego rodzice. W sieci brakuje także informacji na temat tego czy ma rodzeństwo. 

Rafał Maserak – życie prywatne. Z kim jest związany?

Relacje romantyczne Rafała Maseraka od zawsze budziły zainteresowanie mediów oraz jego fanów. Nie da się ukryć, że miały one o czym pisać, ponieważ związki Maseraka z kobietami nie były zbyt trwałe. Początkowo był związany z Kamilą Kajak, która była jego partnerką taneczną. Następnie przeżył romans z aktorką Małgorzatą Foremniak, która tańczyła z nim w 2 edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu. Obecnie Rafał Maserak jest zaręczony z Małgorzatą Lis, która jest matką jego dziecka. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Rafał Maserak (@rmaserak)

Rafał Maserak – dzieci 

Wiele osób, które śledzą karierę Rafała Maseraka zastanawia się, czy spełnia się również w życiu prywatnym. Odpowiedź brzmi, owszem. Rafał Maserak jest spełnionym tatą. W 2020 roku został ojcem – na świat przyszedł wówczas jego jedyny syn Leon. Rafał Maserak często mówi o tym jak ważna jest dla niego rola taty i wstawia zdjęcia z maluchem choć jednocześnie stara się nie pokazywać twarzy chłopca by chronić jego prywatność.

Rafał Maserak – Facebook i Instagram

Rafał Maserak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie możliwości daje internet. Dlatego też jest osobą aktywną w sieci. Prowadzi swoje konto na Instagramie @rmaserak. Jest ono obserwowane przez 107 tysięcy osób. Posiada również własne konto fanowskie na Facebooku. Jego profil obserwowany jest przez 48 tysięcy osób.