Helena Rubik skończyła 13 lat i wreszcie mogła oficjalnie TO zrobić!

Helena Rubik to córka Agaty i Piotra Rubików. Helenka jest pierwszym dzieckiem pary i na świat przyszła 20 maja 2009 roku. Po niej urodziła się Alicja (ur. 25 maja 2013).

Z okazji urodzin córki, zarówno Agata, jak i Piotr Rubik złożyli córce życzenia.

 

Wrażliwa, empatyczna, mądra, niesamowicie bystra, ambitna i spostrzegawcza. A do tego piękna. Sto lat Córcia, życzę Ci przede wszystkim szczęścia, dobrych ludzi wokół i jak najmniej zawodów na tej krótkiej, ale pokręconej drodze do dorosłości.

– napisała Agata Rubik.

 

https://www.instagram.com/p/CdxHhhNIN0l/

 

W poście Piotra czytamy:

To już 13 lat! ❤️ Nie do wiary jak ten czas leci…. Jeszcze niedawno nosiłem na rączkach, a dziś prowadzimy dyskusje o życiu😎 ❤️

 

https://www.instagram.com/p/CdxHZvwqIlh/

 

Helena Rubik na urodziny zażyczyła sobie ulubiony sernik z 12 jaj. Na weekend przyjeżdżają też dziadkowie, by świętować urodziny wnuczki. Jednak 13 urodziny mają też szczególne znaczenie w świecie Internetu.

 

https://www.instagram.com/rubik_helena/

 

Piotr Rubik poinformował, że w związku z osiągnięciem wieku 13 lat, Helena Rubik może już mieć własne konto na instagramie. Nastolatka ma więc już swój profil i jak na razie zamieściła jeden, urodzinowy post.

Biorąc jednak pod uwagę to, że córki Rubików już wcześniej prezentowały się na profilach rodziców, są duże szanse, że Helenka wkrótce zostanie młodą influencerką.

 

https://www.instagram.com/p/CdyTTwQo3dO/