Gwiazda “Na dobre i na złe” cała we krwi! Drastyczne zdjęcie!

Katarzyna Dąbrowska (37 l.) to aktorka znana głównie z serialu “Na dobre i na złe”, gdzie gra doktor Wiktorię Manuelę Consalida.

Grała także w serialach “Na Wspólnej”, “Czas honoru” czy “Przepis na życie” oraz w wielu filmach fabularnych. Prywatnie Katarzyna Dąbrowska jest żoną reżysera teatralnego i radiowego – Jarosława Tumidajskiego. Para ślub wzięła w czerwcu 2020 r. [zdjęcia tutaj].

 

https://www.instagram.com/kasiadabrowska/

 

Najnowszy post, jaki zamieściła gwiazda “Na dobre i na złe” to drastyczne zdjęcie, na którym aktorka jest cała we krwi – zarówno jej twarz jak i ubrania spływają posoką.

 

Fotografia to jedno z ujęć nowego filmu, w jakim gra Dąbrowska. Chodzi o produkcję “1:11”. Głównym bohaterem jest Tomek, którego właśnie o tej nocnej godzinie ze snu wyrywa telefon. W kolejnych dniach, nocna pobudka staje się powracającym motywem:

 

Jest jak budzik podrywający bohatera do działania, którego celem jest rozwikłanie zagadki morderstwa. To opowieść o poszukiwaniu siebie na pograniczu dwóch światów: żywych i umarłych. Konwencja łączy w sobie czarny humor, kryminał i horror.*

 

Katarzyna Dąbrowska prosi o “trzymanie kciuków” za tę produkcję, która staje do konkursu na Festiwalu Filmowych w Gdyni:

 

Film „1:11” („Pierwsza jedenaście”) ma w tym tygodniu swoją premierę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni @fpffgdynia i bierze udział w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych – trzymajcie kciuki! To pełnometrażowy debiut reżyserski Mirona Wojdyło. Film łączy w sobie elementy czarnego humoru, kryminału, thrillera psychologicznego i horroru…

 

Zdjęcie z krwią zamieściła zapewne dla przyciągnięcia uwagi… 🙂

 

>>>Dorota Wellman skrytykowała Edytę Herbuś. Chodzi o “zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem.”

 

https://www.instagram.com/kasiadabrowska/

 

https://www.instagram.com/p/CUADlumLFOc/

 

*cyt. festiwalgdynia.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.