3 października 2023

Gwiazda “Na dobre i na złe” napisała książkę. Bohaterem jest mały…

Emilia Komarnicka-Klynstra od 2008 roku gra w serialu “Na dobre i na złe”. Prywatnie aktorka jest żoną i mamą dwóch synów.

Na swoim profilu Emilia Komarnicka-Klynstra od wielu miesięcy przekazuje dosyć nietypowe treści. Zachęca bowiem do świadomego budowanie swojego szczęścia, przezywania radości i miłości. I tak na przykład, wiosną 2021 r. aktorka swojego syna wyleczyła właśnie miłością [zobacz tutaj], następnie stworzyła projekt pod hasłem Drużyna Miłości.

 

https://www.instagram.com/emilia_komarnicka_klynstra/

 

Kontynuacją takiej aktywności jest książka. Kierowana do dzieci, ale nie tylko. Książeczka nosi tytuł “Cieszę się, że jesteś”. Bohaterem jest mały chłopiec o imieniu Kosmo (a pierwszy syn Emilii nosi imię Kosma)”

 

„Cieszę się, że jesteś” to historia chłopca o imieniu Kosmo, który opowiada o pierwszych trzech latach swojego życia.
Perspektywa 3- latka, ułatwia dzieciom utożsamienie się z bohaterem, a rodzicom przypomina, że miłość jest najlepszym lekarstwem na troski, frustracje, choroby, czy złości.

– napisała Emilia Komarnicka-Klynstra.

 

https://www.instagram.com/emilia_komarnicka_klynstra/

 

A na stronie, gdzie można kupić książkę “Cieszę się, że jesteś”, czytamy:

 

O tym jest ta książka kierowana dla dzieci, ich rodziców, opiekunów, by od najmłodszych lat wyrabiać w sobie nawyk uważności i umiejętności cieszenia się chwilą. Bo szczęście jest kwestią decyzji, a od nas samych zależy, jak interpretujemy rzeczywistość.

 

Sadząc zatem z opisu, może to być bardzo wartościowa książeczka edukacyjna dla całych rodzin.

 

https://www.instagram.com/emilia_komarnicka_klynstra/