Gwiazda “Na dobre i na złe” rusza z nietypowym projektem. Czym jest Drużyna Miłości?

Emilia Komarnicka-Klynstra gra Agatę Woźnicką w serialu “Na dobre i na złe”. Z kolei w życiu prywatnym aktorka bardzo dba o swoje i swojej rodziny zdrowie duchowe i balans.

Niedawno Emilia Komarnicka-Klynstra podzieliła się historią wyleczenia jej syna, czego dokonała nietypowym sposobem [zobacz tutaj]. Teraz aktorka zaprasza internautów do projektu, który bardzo dobrze działa w jej życiu i sprawia, że czuje się ona szczęśliwsza:

 

To będzie dzielenie się tym, co u mnie działa, wspólne rozwijanie tematu i proba wykrystalizowania rozwiązania dla siebie.

– zapowiada Emilia.

 

W “Na dobre i na złe” z Tomaszem Ciachorowskim – https://www.instagram.com/nadobreinazle.official/

 

Aktorka zachęca do codziennej praktyki uważności i wyszukiwania szczęśliwych momentów w każdym dniu:

 

Umiejętność radowania się każdy z nas w sobie ma.
Znasz to uczucie, kiedy radość z czegoś potrafi wznieść Cię do niebios? A nawet w mniejszej skali, kiedy czujesz się pełna/y, bo „wszystko się zgadza”?
W każdym dniu pojawiają się takie momenty, ale bywa, że jesteśmy w takim nastroju, że nie mamy nawet chęci tego zobaczyć.
A przecież, kiedy jesteśmy na wakacjach, to dbamy o każdy dzień, staramy się wykorzystać go w pełni, bo mamy świadomość, że ten czas się skończy.

 

Swój projekt nazwała Drużyną Miłości:

 

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na 21-dniowe wyzwanie #drużynamiłości.

Czym jest Drużyna Miłości?
21- dniowym wyrobieniem sobie nawyku uważności, dostrzegania codziennych drobnych chwil radości, które pojawiają się w życiu każdego z nas, tyle że nie zawsze jesteśmy w stanie je zauważyć.

Dlaczego 21 dni?
To czas, który z naukowego punktu widzenia jest minimalnym czasem, by powtarzana codziennie czynność stała się nawykiem.

 

Wyzwanie rozpoczyna się w najbliższą niedzielę, a szczegóły Emilia Komarnicka-Klynstra podawać będzie w kolejnych wpisach.

 

Zobacz też: Dlaczego jeszcze nie ma dzieci? Dosadna odpowiedź Ewy Chodakowskiej!

 

https://www.instagram.com/p/CNb7KHuBkbv/?igshid=26oekrfkzqoj&fbclid=IwAR0w3S8kAtJJNZhlu32vRQhbIlOQ8P27uhvEaFkOmlZgKk6sgOq3SsusudI

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.