Kaja Paschalska przeszła spektakularną metamorfozę! Gwiazda serialu “Klan” nigdy nie wyglądała tak dobrze, jak teraz! (foto)

Większość z nas Kaję Paschalską kojarzy z odtwórczynią roli Oli Lubicz z serialu “Klan”. Dziewczyna charakteryzowała się bujną rudą fryzura i zawsze była bardzo radośnie usposobiona do życia. Aktorka, jak i piosenkarka znana jest z tego, że często zmienia swój wygląd i lubi z nim eksperymentować. Teraz przyszedł czas na kolejną spektakularną metamorfozę, a gwiazda wygląda wręcz znakomicie.

 

 

31-letnia Paschalska jest naprawdę piękną kobietą co raczej nie trudno dostrzec. Nie tak dawno temu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje się z nową fryzurą. Trzeba przyznać, że różnica jest kolosalna, a gwiazda wygląda wręcz kwitnąco. Aż trudno sobie wyobrazić, że kiedyś na głowie miała burzę kręconych, rudych włosów.

 

 

Zachwytu nie kryją jej fani i zgodnie podkreślają, że piosenkarka i aktorka w jednym jest jak wino, im starsza tym lepsza. Zmiana koloru włosów przypadła im do gustu i twierdzą, że dodała jej blasku. Widać, że Paschalska wie jak oczarować swoich fanów i wykorzystuje do tego co ma najlepsze czyli swoją urodę.

kp

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *