Internauci SZYDZĄ z wieku Małgorzaty ROZENEK. “Starej babie tak nie wypada”… Nie szczędzą jej ostrych słów. Zobacz zdjęcie, które wywołało falę hejtu!

Gosia Rozenek to fenomen telewizyjny. Zaczynała w niewinnym programie o sprzątaniu, a dziś jest jedną z największych gwiazd. Podobno sukces mierzy się ilością krytyki i jeśli tak jest to sława Perfekcyjnej kwitnie, bo prawie każde zdjęcie to pretekst do wylania na nią fali hejtu. Hejterzy pastwią się przy każdej okazji – najwyraźniej po raz kolejny Gosia dała im na to szanse publikując to zdjęcie.

 

Rozenkowa wrzuciła na swojego Instagrama selfie, na którym widać ją w warkoczykach,a w tle cieszy się Radzio. To zdjęcie miało zachęcić do oglądania ich nowego programu, a bardziej skupiło uwagę ze względu na błyszczącą twarz i fryzurę Rozenkowej .Te warkoczyki zadziałały na ludzi jak płachta na byka… Negatywnych komentarzy nie było końca:

 

“Świeci się jak żyrandol z żarówka sto watów 😀 buahahha tapetę to się na ścianę nakłada proszę pani”.

“Już wypadałoby kobiecie po 40 nie robić się na małolatke bo jest to śmieszne . Wieku pani nie oszuka naprawdę nie wypada starej babie w warkoczykach chodzić i myśleć ze ma się 30 lat”.

“Dzidzia piernik i łysiejący żigolo w tupecie…..żal..”.

 

Do tego dochodziły awantury między komentującymi, którzy i bronili, i obrażali Majdanów, i siebie nawzajem.

Co w tak pozytywnej kobiecie jak Małgosia jest, że wywołuje tyle negatywnych emocji?

 

Zobacz to zdjęcie! Jest powód do hejtu?

l

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *