DODA zaorała EMILA! Gwiazda nie szczędzi mu ostrych słów! Ten POST WYWOŁAŁ BURZĘ wśród INTERNAUTÓW!

Cały polski show-biznes żyje aresztowaniem Dody. Osoby wrogo nastawione do piosenkarki nie kryły euforii z jej medialnej porażki. Nic ich tak nie cieszyło, jak widok Rabczewskiej w eskorcie policjantów. Nie długo trwało ich szczęście, bo Doda jeszcze tego samego dnia opuściła komisariat z wielkim uśmiechem na twarzy.

 

Jej obserwatorzy Instagrama mogli zobaczyć na Instastory wesołą gwiazdę, która zapraszała ich na swoje koncerty. Najwyraźniej podczas przesłuchań nie wydarzyło się nic, czym celebrytka miałaby się przejmować. Zachowanie i oskarżenia swojego byłego chłopaka podsumowała jednym cytatem, który opublikowała na swoim instagramowym profilu z opisem “z pozdrowieniami dla ex”:

 

“Kochany, ty też masz coś z uchodźcy.

Uchodzisz za idiotę”.

 

Post najwyraźniej nie spodobał się jej obserwatorom. Padły takie komentarze:

 

“Sama się puszczałaś z arabem albo arabami a teraz ma dać bańkę niech wpłaci na nasze konto to chuj strzeli tą wieśniarę i tego pierdolca co filmy o psach kręci jak ktoś się kurwą urodzi to już taki zostanie ze szmaty jedwabiu nie zrobisz”.

 

“Dziwne, jak często ostry język idzie w parze z tępym umysłem”.

 

“Żal.pl”.

 

“Damą być… Ale można też być Dodą”.

 

“Dobrze, ze jak ciągałaś mu lachę, to był okej”.

 

Oczywiście było takich komentarzy mniej, niż tych które wspierały Dodę i okazywały jej lojalność i oddanie.

 

 

Nie ma Rabczewska szczęścia w miłości, każdy kolejny narzeczony coraz bardziej łamie jej serce, teraz Emilowi to nie wystarczyło, chce zabrać jej wszystko. Królowa jest tylko jedna i tak łatwo mu się nie uda jej zdetronizować.

 

źródło: Instagram.com, YouTube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *