Franciszek Kownacki – kim jest syn Gabrieli Kownackiej? Ile lat ma ten tancerz?

Dzieci znanych artystów i aktorów często cieszą się zainteresowaniem publicznym, nawet jeśli same nie zdecydowały się na działalność artystyczną. Jedną z takich osób jest Franciszek Kownacki, syn Gabrieli Kownackiej, znanej i cenionej aktorki. Choć mężczyzna woli trzymać się na uboczu i nie realizuje się w show biznesie wiele osób wciąż zastanawia się jak wygląda jego życie zawodowe i prywatne. Wiedząc o tym postanowiliśmy sprawdzić w sieci co da się ustalić na temat Franciszka Kownackiego. Sprawdź co wiemy!

Franciszek Kownacki – życiorys

Franciszek Kownacki jest jedną z najbardziej tajemniczych i skrytych osób, które opisywaliśmy na naszych łamach. Nie znamy dokładnej daty jego urodzenia, choć w sieci możemy znaleźć informację o tym, że przyszedł na świat w 1983 roku. Oznacza to, że jest obecnie 40 letnim mężczyzną. Nie wiemy gdzie urodził się oraz gdzie mieszkał jako młody człowiek. Nieznane są także fakty dotyczące jego edukacji. Jest on bowiem osobą, która nie chciała uczestniczyć w życiu publicznym, mimo popularności, jaką cieszyła się jego matka. 

Franciszek Kownacki – kariera

Również w kwestii kariery zawodowej nie udało nam się ustalić zbyt wiele. Jedno jest pewne, Franciszek Kownacki nie poszedł w ślady swojej matki i nie zdecydował się na pracę w charakterze aktora. Odszedł od show biznesu i zdecydował się na realizację własnych planów i marzeń. Niestety, nigdy nie pochwalił się publicznie czym zajmuje się na co dzień. 

Franciszek Kownacki – rodzina

Na temat rodziny Franciszka Kownackiego wiadomo najwięcej, ze względu na znaną matkę. Jest synem Gabrieli Kownackiej znanej chociażby z ról w produkcjach takich jak  “Rodzina zastępcza” i “Matki, żony i kochanki” oraz Waldemara Kownackiego. Para wzięła ślub w 1975 roku. Franciszek, ich pierwszy i jedyny syn przyszedł na świat 1983 roku o czym już wspominaliśmy. Małżeństwo pary przetrwało tylko dwa lata po jego narodzinach. Warto jednak zauważyć, że para rozstała się w zgodzie i łączyły ją przyjacielskie stosunki również po rozwodzie. Dzięki temu Franciszek mógł mieć kontakt z obojgiem rodziców. Po rozwodzie Gabriela Kownacka wchodziła w liczne związki z innymi mężczyznami, jednakże zawsze stawiała swojego syna na pierwszym miejscu. Z tego co udało nam się ustalić mężczyzna nie posiada rodzeństwa, również przyrodniego. 

Gabriela Kownacka mama Franciszka
Gabriela Kownacka mama Franciszka Kownackiego

Franciszek Kownacki – stan cywilny. Z kim jest związany?

Choć życie dzieci gwiazd często interesuje publiczność nie zawsze wykorzystują one tą uwagę by zbudować własną karierę i popularność. Tak jest w przypadku Franciszka Kownackiego, który uznał, że nie chce podążać drogą, którą przemierzyła jego zmarła już matka. W związku z tym mężczyzna dołożył wszelkich starań aby chronić swoją prywatność. Poszukując informacji na jego temat możemy uznać, że udało mu się to doskonale, ponieważ nigdzie nie można znaleźć choćby najmniejszej wzmianki na temat jego relacji z kobietami. Nie wiemy z kim był związany oraz czy obecnie posiada partnerkę. 

Franciszek Kownacki – dzieci 

Syn Gabrieli Kownackiej nie poszedł w ślady swojej matki i nie jest obecnie osobą publiczną. Starannie ukrywa swoją prywatność i chce żyć z dala od show biznesu oraz mediów węszących sensację. Dlatego też w sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat tego czy jest ojcem. Pozostaje nam więc jedynie uszanować decyzję mężczyzny i zaakceptować jego prawo do zachowania prywatności. 

Franciszek Kownacki – Facebook i Instagram

Social media są doskonałym sposobem na gromadzenie publiczności i promowanie swojej osoby. Dorosłe dzieci znanych osób często wykorzystują je aby móc monetyzować swoje nazwisko. W przypadku Franciszka Kownackiego nie ma to jednak miejsca. Mężczyzna nie jest aktywny w sieci. Zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie możemy znaleźć co prawda konta o tym samym imieniu i nazwisku, niemniej jednak są to prywatne profile, na których znajduje się zazwyczaj kilkudziesięciu znajomych lub obserwujących. Nie mamy również żadnego potwierdzenia, że którekolwiek z tych kont należą do syna zmarłej aktorki. 

Franciszek Kownacki – ciekawostki z życia

Choroba oraz śmierć Gabrieli Kownackiej była ogromnym ciosem dla całej rodziny. Niemniej jednak to Franciszek Kownacki najbardziej zaangażował się w pomoc swojej matce. Mężczyzna miał wówczas zaledwie 27 lat. Z informacji, które możemy znaleźć w sieci wynika, że gdy tylko dowiedział się o chorobie swojej matki dosłownie rzucił wszystkie obowiązki by otoczyć ją opieką. Jest to dowodem niezwykłej więzi jaka łączyła znaną aktorkę z jej synem.