Adrian Rozenek – kim jest syn Jacka Rozenka? Wiek, żona i dzieci

Adrian Rozenek to jedna z tych osób, których możemy nie kojarzyć z wyglądu, jednak bez trudu rozpoznamy jej głos. Mężczyzna jest bowiem utalentowanym lektorem, który nagrał już wiele audiobooków. Okazuje się jednak, że nie jest to jego jedyny talent. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób zastanawia się kim jest, jak wygląda jego kariera oraz życie osobiste. Z myślą o tych osobach przygotowaliśmy artykuł, który odpowie na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące Adriana Rozenka.

Adrian Rozenek – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Popularny i ceniony lektor Adrian Rozenek urodził się 31 sierpnia 1992 roku w Warszawie. Ukończył prywatną uczelnię SWPS w Warszawie, gdzie studiował psychologię społeczną. Nigdy jednak nie pracował w wyuczonym zawodzie. Początkowo realizował się zawodowo wykonując pracę testera gier. Niemniej jednak, już w młodym wieku myślał o pracy swoim głosem. Istniała jednak pewna przeszkoda, którą była dysleksja utrudniająca mu płynne czytanie. Dlatego też lektorem został po długim czasie poszukiwania swojej drogi zawodowej. W międzyczasie zajmował się wieloma innymi pracami. Instruktor narciarstwa, barista, animator, drwal czy kelner to tylko niektóre z nich.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adrian Rozenek (@adrianrozenek)

Adrian Rozenek – kariera

Jak widzimy kariera Adriana Rozenka była dość wyboista. Na pewnym etapie jego ojciec Jacek Rozenek zaproponował mu nawet pracę w swojej firmie zajmującej się organizacją szkoleń motywacyjnych.  Adrian sprawdziłby się w tej roli, ze względu na ukończone studia. Mimo to coraz bardziej zależało mu na tym, by sprawdzić się nie tylko jako lektor, ale również jako aktor. Na swoim koncie ma obecnie wiele przeczytanych ebooków, a jego głos porusza setki osób. Mimo to praca w tym charakterze jest dla Adriana trudna. Ze względu na wspomnianą wcześniej dysleksję nie może bowiem pracować nad tekstem dłużej niż przez 4 godziny. Usilnie próbuje zaistnieć również jako aktor teatralny i telewizyjny. Coraz częściej współpracuje z reżyserami w różnego rodzaju projektach. Jego popularność jest jednak znacznie mniejsza niż znanego ojca. Czy w przyszłości uda mu się osiągnąć sukces? Cóż, jego determinacja jest spora a ojciec Jacek Rozenek podkreśla w wywiadach, że syn ma spory talent.

Adrian Rozenek – rodzina

Adrian Rozenek jest synem dwóch znanych w naszym kraju osób. Jego matką była Katarzyna Litwiniak, uznana polska producentka. Niestety, zmagała się z chorobą nowotworową, z którą niestety przegrała walkę. Ojcem jest natomiast bardzo znany aktor Jacek Rozenek. Adrian jest jego synem z pierwszego małżeństwa z Katarzyną. Dlatego też zdolny lektor i aktor posiada także przyrodnie rodzeństwo – dwóch braci Tadeusza i Stanisława. Warto w tym miejscu dodać, że rodzina jest dla Adriana Rozenka niezwykle istotna i również z przyrodnim rodzeństwem stworzył silną więź. Może więc liczyć na ich pomoc i wsparcie, co doskonale pokazał czas choroby Jacka Rozenka, kiedy to trójka braci zrobiła wszystko, by ojciec jak najszybciej doszedł do siebie.

Adrian Rozenek – stan cywilny. Kto jest jego żoną/partnerką?

W sieci możemy znaleźć naprawdę wiele informacji o tym jak Adrian Rozenek walczył o życie i zdrowie swojej matki. Media donoszą, że zajmował się również ojcem po udarze, który przeszedł. Jeśli jednak chodzi o życie uczuciowe Adriana Rozenka – milczą. Nie udało nam się dotrzeć do żadnej informacji na temat związków tego młodego mężczyzny. Nie wiemy czy jest z kimś związany oraz czy jego serce zajęte było w przeszłości. Adrian Rozenek jest osobą ceniącą swoją prywatność i niechętnie mówi o tego typu kwestiach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adrian Rozenek (@adrianrozenek)

Adrian Rozenek – dzieci

Podobnie sprawa wygląda w przypadku posiadania dzieci. Adrian Rozenek konsekwentnie unika odpowiedzi na pytania związane z ojcostwem. Nie wiemy więc, czy posiada jakiekolwiek pociechy ani czy planuje zostanie tatą w przyszłości. Pozostaje nam więc to uszanować i spokojnie czekać na rozwój wydarzeń.

Adrian Rozenek – Facebook i Instagram

Adrian Rozenek nie jest osobą, która lubi dzielić się swoim prywatnym życiem z innymi. Nie cieszy się również gigantyczną popularnością jak jego tata. Nic więc dziwnego, że jego obecność w mediach społecznościowych jest stosunkowo niewielka. Jeśli chodzi o portal Facebook posiada swój prywatny profil, który służy mu głównie do kontaktów ze znajomymi. Posiada także konto na Instagramie, jednakże jest ono bardzo rzadko aktualizowane. Dodał na nim zaledwie kilka zdjęć przy mikrofonie. Co więcej, nie cieszy się ono także popularnością. Obserwowane jest przez niespełna 300 osób.

Adrian Rozenek – ciekawostki z życia

Adrian Rozenek jest osobą bardzo związaną z rodziną. Gdy dowiedział się, że jego mama Katarzyna Litwiniak choruje na nowotwór piersi zrobił wszystko, by otoczyć ją jak najlepszą opieką. Poświęcił 3 lata swojego życia by pomóc swojej matce. Zorganizował zbiórkę na jej leczenie, w wyniku której udało się zebrać 170 tysięcy złotych. Choć nie przepada za mediami i rozgłosem chętnie udzielał wywiadów wiedząc, że tylko mówienie o chorobie mamy może pomóc mu w zbieraniu niezbędnych środków na jej leczenie.