Fani zachwyceni “CYCUSZKAMI” byłej MISS! Operacja czy dobry stanik? ZAWADZKA zaskoczyła strojem w “Pytaniu na śniadanie”! Zobacz zdjecia!

Marcelina Zawadzka zdobyłą popularność w Polsce razem z koroną Miss Polski. Od tej pory delikatnie do przodu zdobywa sławę. Teraz bez wątpienia jest na szczycie i na dobre zadomowiła się w TVP 2 – możemy ją zobaczyć w “Bake Off ale ciacho!”, “The Voice of Poland”, czy w “Pytaniu na śniadanie”. Cóż się dziwić, ma wszystko, czego telewizja potrzebuje – jest piękna i bardzo lubiana. Po jednym z ostatnich odcinków “Pytania na śniadanie” będzie jeszcze bardziej lubiana…przez panów! Jakie ona ma duże…oczy!

 

Oczywiście nie o oczy chodzi, ale o biust! Jest właśnie okres karnawałowy, więc z tej okazji, ze właśnie taki temat pojawił się w śniadaniówce, w tym klimacie zostali ubrani prowadzący, w tym Marcelina Zawadzka. Chociaż tak naprawdę cały klimat karnawału w jej stylizacji zrobiło nakrycie głowy, to co innego przykuło uwagę widzów i internautów! Chodzi o duży, pełny i wyeksponowany biust Marceliny. Oczywiście wiele osób próbuje odgadnąć, czy piersi byłej miss nie zostały oby polepszone przez chirurga. Wystarczy przejrzeć jej stare zdjęcia, żeby wiedzieć, że Zawadzka nigdy nie mogła narzekać na “pustkę w staniku”. Natura ją obnażyła nie tylko piękną buzią, długimi nogami, ale i biustem. Taka sprawiedliwość. Do tego jeszcze Marcelina ma fajny charakter. Można ją szybko za los znienawidzić.

 

Pod jej zdjęciami pojawiły się np. takie komentarze (pisownia oryginalna):

 

“Jakie masz wielkie😨😍… piura😉😆🤘”

“Cycuchy petarda!!”

“Gdybym powiedział,że patrze w oczy to bym skłamał.. 😃✌🏼”

“Jaki biust piekny,mega”

“Piękne cycuszki ! :)”

“Zmysłowe i namiętnie jak zawsze seksownie i uwodzicielsko Karnawał w Rio to pikuś Brazylijk mają fajne dupeczki Polki cycuszki jak poduszki pospało by się w nich i pobawiło w chowanego do rana”

 

Nikogo nie zaskoczy fakt, ze są to komentarze panów.

 

 

Oczywiście wiadomo, że też stanik zrobił tu robotę, ale gdyby nie miał “co” podnieść, no to wiadomo… Ciekawe co by było gdyby ten odcinek np prowadziła Monika Zamachowska, jak ona wyglądałaby w tym karnawałowym wdzianku? Też mogłoby być ciekawie!

 

Tak właśnie śniadaniówki zdobywają widzów, ale i tak wydaje nam się, ze jakbyśmy zapytali panów, o czym był program, to mieliby problem z odpowiedzią…nie jest łatwo się skupić patrząc na Marcelinę!

Zobaczcie zdjęcia:

biust Marceliny Zawadzkiej

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *