EWA FARNA sparodiowała Godlewskie – jest już ZEMSTA! SIOSTRY SKRZYWDZIŁY JEJ UTWÓR! “Zaśpiewały” jej hit i wrzuciły do sieci! Zobacz, posłuchaj… (wideo)

Hejt na siostry Godlewskie trwa. Do tej pory głównie były wyśmiewane przez anonimowych internautów i jakoś nie reagowały na te zaczepki. Tym razem sparodiowała je jedna z największych gwiazd muzyki – Ewa Farna! Tego siostry Godlewskie nie mogły jej zostawić płazem…

 

Ewa Farna dla radia RMF fm próbowała śpiewać jak siostry Godlewskie, co możecie podziwiać pod tym linkiem:

Farna parodiuje GODLEWSKIE

 

Zrobiła to w nawiązaniu do ogłoszonej trasy koncertowej sióstr Godlewskich. Piosenkarka kpi, że ma nadzieję, że spotka siostry na letniej trasie koncertowej.

 

Najwyraźniej dla sióstr Godlewskich to było za dużo i postanowiły odpowiedzieć Ewie śpiewając jej ostatni hit “Echo”. Oczywiście zrobiły to w swój niepowtarzalny sposób, niesttey Esmeralda nie nauczyła się słów. Co więcej zrobiły to na tle loga stacji, w której Farna z Kaenem promowała swój singiel. Przypadek?

 

Czy będzie kontynuacja “medialnej wojny” między gwiazdami? Zobaczymy. Ciekawe czy wersja sióstr Godlewskich puosenki “Echo” zabolała Ewę Farnę?

 

Zobaczcie. Posłuchajcie. Oto odpowiedź sióstr Godlewskich:

https://www.instagram.com/p/Be6BV8oACuw/?taken-by=godlewska_gosia

źródło: rmf.fm, instagram.com

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *