Marcin Miller jak Ojciec Rydzyk! Zobacz, czym wozi się lider zespołu Boys!

Marcin Miller (52 l.) był jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń TVP z Zakopanem.

Tuż po tym, jak podano informację, że lider zespołu Boys wystąpi na Sylwestrze TVP, zaczął otrzymywać hejterskie wiadomości. Marcin Miller publikował je na swoim profilu, a z treści wpisów wynikało, że zarzucano mu brak uczciwej pracy, czy wykonywanie “żenującej” muzyki. Głównie jednak przebijała zazdrość o stawki jakie otrzymują zespoły disco-polo za swoje występy.

 

Oliwy do ognia dolała publikacja zdjęcia samochodu, jakim przyjechał Marcin Miller.

 

https://www.instagram.com/marcinmillerboys/

 

Na fotografii widzimy auto marki Rolls-Royce z rejestracją “P1 BOYS”. I ten widok jeszcze bardziej rozwścieczył krytykantów.

 

W komentarzach nawiązywali do sprawy Ojca Rydzyka, który w 2018 roku twierdził, że dostał 5 takich aut od “bezdomnego”. Przy czym jeden Rolls-Royce to wydatek około 2 milionów złotych.

 

Dostałeś od bezdomnego czy ojciec Rydzyk przekazał

 

No i drugie Marcinku pewnie dostałeś od bezdomnego bo jesteś tak samo jak Rydzyk tak zwana pisowska kreatura dojarki polskiego systemu bawicie się i śmiejecie się Polakom w ryj ewidentnie kto trzyma z pis-em to ma pełne kieszenie a kto nie trzyma to jest biedny

 

Żenada upadłeś nisko 🤮🤮🤮🤮 TVP tak się sprzedać

 

Na szczęście byli i tacy internauci, którzy zachwycali się samochodem, a Marcinowi gratulowali posiadanie takiego właśnie auta.

 

>>Tomasz Lis z nową partnerką. Przedstawił ją w zabawny sposób!

 

https://www.instagram.com/marcinmillerboys/

 

https://www.instagram.com/p/CmzsofoMVUi/