EWA FARNA mocno SKRYTYKOWANA za SYLWESTROWĄ kreację! “Założyła worek po kartoflach.” FANOM wyraźnie nie przypadła do GUSTU! (foto)

Mająca w Polsce wielu fanów, Ewa Farna była jedną z gwiazd zabawy sylwestrowej organizowanej przez telewizję Polsat. Piosenkarka nie tyle co swoim występem, uwagę wielu ludzi oglądających ją na żywo, czy przed telewizorami zwróciła swoim dość nietypowym strojem. Jej sylwestrowa kreacja została uznana za jedną z największych modowych wpadek imprezy wieńczącej ubiegły rok.
Podczas tej wyjątkowej nocy gwiazda zaśpiewała swoje największe hity, a jej występ był bardzo udany. Farna może pochwalić się świetnym głosem, który zapewnia jej w naszym kraju rzesze wielbicieli. Nieco gorzej było z dobraniem odpowiedniej kreacji, a to właśnie ten element wpłynął na całokształt i ogólną ocenę wokalistki. Ewa wyraźnie po macoszemu potraktowała sylwestrową stylizację, bądź za jej dobór wziął się ktoś nieodpowiedni.
Fani gwiazdy zastanawiają się co zainspirowało artystkę, że zgodziła się na coś takiego. Farna miała na sobie czerwone spodnie i narzutę w takim samym kolorze, na dłoniach czarne rękawiczki, a całość wieńczyła czerwona, konduktorska czapka. Gwiazda nie wyglądał zbyt dobrze, a strój wyraźnie ją pogrubiał. Wielu jej stylizację porównało do worka na ziemniaki, który został pomalowany na czerwono.
źródła: teleshow.wp.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *