Kim jest tajemnicza dziewczyna Buzza z “Kevin sam w domu”?! NIE ZGADNIESZ KTO TO JEST! Jesteśmy w szoku!

“Kevin sam w domu” to kultowy film, który na długo zostanie jeszcze w naszej pamięci, być może dlatego, że od 27 lat przynajmniej raz w roku możemy go obejrzeć w telewizji. Nic więc dziwnego, że nie ma fragmentu filmu, który mógłby umknąć widzom. Pamiętacie moment, kiedy Kevin “grzebie” swojemu bratu Buzzowi w rzeczach? Wtedy możemy zobaczyć zdjęcie dziewczyny Buzza! Zastanawialiście się kim jest niewiasta na fotografii?

 

 

Otóż, na zdjęciu, które najwyraźniej nie podoba się Kevinowi, nie jest nastolatka. Nie chciano narazić żadnej młodej aktorki na drwiny. Ucharakteryzowano chłopca na dziewczynę i go sfotografowano na potrzeby filmu. Co więcej tym chłopcem był sam syn reżysera Dana Webstera! Aktor grający Buzza przyznał, że chłopiec, który dał się sfotografować bardzo chętnie podjął się tego, bo nie spodziewał się, że film odniesie taki sukces!  Syn reżysera został w taki sposób “przerobiony”, że też nie sposób go rozpoznać. Dzięki temu reżyser ocalił jakąś nastolatkę, ale za to na zawsze jego syn będzie “dziewczyną Buzza”.

 

 

Trzeba przyznać, że to bardzo dobry i szlachetny sposób w stosunku do dziewczyn. Nie od dziś wiadomo, jacy rówieśnicy bywają okrutni szczególnie do osób w ich mniemaniu “gorszych”, “mniej atrakcyjnych” niż oni sami. “Kevin sam w domu” już tyle lat jest na antenie, a co rusz wyciekają różne ciekawostki z planu. Na tę o dziewczynie Buzza nie wpadlibyśmy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *