Esmeralda GODLEWSKA pokazała jak WYGLĄDAŁA w wieku 14 lat! Naprawdę ciężko ją ROZPOZNAĆ! (foto)

Esmeralda Godlewska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami fotką z zamierzchłych czasów gimnazjum. Celebrytka z sentymentem wspomina dzieciństwo stąd na jej Facebookowym profilu ta archiwalna fotka. Gwiazda wyglądała naprawdę świetnie i została doceniona przez komentujących. Wielu z nich żałuje, że Esmeralda aż tak mocno zmieniła swoje ciało i eksperymentowała z zabiegami upiększającymi. “Szkoda, że aż tak bardzo się zmieniłaś”, wpisów w tym tonie jest zdecydowanie więcej.

 

 

Celebrytka z rozrzewnieniem wspomina przeszłość i na pewno może poczuć zadowolenie, że jej dawny wygląd przypadł do gustu Internautom. Prócz wspomnianej fotki pojawił się również krótki filmik z przesłaniem do “ludzkości”. Esmeralda mówi w nim min. że każdy ma prawo do marzeń i wyznaje w życiu inne priorytety i wartości. Dlatego apeluje, by niektórzy odgraniczyli świat wirtualny od rzeczywistości.

 

 

 

Prosi również, aby walczyć o swoje, nie bać się i nie stawiać sobie żadnych barier, “które nas ograniczają”, życie jest tylko jedno i “ono należy do Ciebie”. Czyżby Esmeralda odkryła w sobie nową pasję i zamierza zostać trenerem motywacyjnym? Czas pokaże!

https://www.youtube.com/watch?v=37NwRaSiLNQ&t=8s

 

źródła: rmfmaxxx.pl , youtube.com foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *