Małgorzata GODLEWSKA jeszcze 7 lat temu była bardzo ładną BLONDYNKĄ! Na starym zdjęciu naprawdę ciężko ją ROZPOZNAĆ! (foto)

Małgorzata GODLEWSKA jeszcze 7 lat temu była bardzo ładną BLONDYNKĄ! Na starym zdjęciu naprawdę ciężko ją ROZPOZNAĆ! (foto)

Małgorzata Godlewska lubi szokować nie tylko swoim śpiewem, ale i wyglądem. Celebrytka przeszła kilka zabiegów upiększających i znana jest ze swoich wydatnych ust, które stały się obiektem żartów ze strony Internautów. Okazuje się, że jeszcze 7 lat temu była dość ładną i naturalną blondynką, o czym świadczy jej stare zdjęcie, które pojawiło się w sieci. Widzimy na nim Małgorzatę pozującą na łonie natury. Pierwsze co rzuca się nam w oczy to właśnie włosy i usta!

 

 

 

Usta kontrowersyjnej gwiazdki były zdecydowanie mniejsze i wyglądały proporcjonalnie, w porównaniu do tego, jak prezentują się teraz. Godlewska nie miała również tak dużych piersi, jak obecnie. Różnica jaka zaszła w jej wyglądzie jest kolosalna i robi naprawdę duże wrażenie. Na starym zdjęciu naprawdę trudno ją rozpoznać i mało zorientowani mieliby z tym spore problemy.

 

 

 

Na zdecydowanie mniej wulgarny wygląd celebrytki uwagę zwrócili jej fani. Wielu z nich napisało, że kiedyś wyglądała zdecydowanie lepiej, a delikatny blond na włosach jej służył. Wielbiciele zaznaczyli również, że zabiegi, jakie przeszła wpłynęły na nią zdecydowanie niekorzystnie i zepsuła swój wygląd.

 

źródła: gwiazdy.wp.pl, foto youtube.com