Barbara Kurdej-Szatan pokazała fanom jak wyglądała w wieku 14 lat! Jej zdjęcie z CZASÓW szkoły robi prawdziwą FURORĘ w sieci! (foto)

Barbara Kurdej-Szatan pokazała fanom jak wyglądała w wieku 14 lat! Jej zdjęcie z CZASÓW szkoły robi prawdziwą FURORĘ w sieci! (foto)

Barbara Kurdej-Szatan to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Większość kojarzy ją z reklam sieci komórkowej Play i z ulubionego serialu milionów Polaków, „M jak Miłość”, nie da się ukryć, że śliczna aktorka jest wielką gwiazdą produkcji TVP i ulubienicą publiczności, która z zapartym tchem śledzi każdą informację na jej temat. Aktorka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia.

 

 

 

Mało kto jednak spodziewał się, że aktorka odważy się pokazać zdjęcie ze szkolnych lat! Śliczna 34-latka pochwaliła się ostatnio fotką z czasów kiedy uczyła się w opolskiej szkole średniej. Widzimy na nim 14-letnią Basię z koleżanką Martą. Trzeba stwierdzić, że dziewczęcy urok i wdzięk zachowała do dzisiaj, ponieważ mimo upływu lat praktycznie w ogóle się nie zmieniła.

 

 

 

Zachwytu nad zdjęciem nie kryją również fani, którzy zgodnie podkreślają, że Barbara wyglądała i nadal wygląda świetnie. Komentujący zgodnie podkreślają, że aktorka już od najmłodszych lat musiała mieć duże powodzenie u chłopaków. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ na zdjęciu sprzed 20 lat jak i teraz wciąż czaruje swoim wspaniałym uśmiechem.

 

https://www.instagram.com/p/BtJutUUHNn6/?utm_source=ig_embed

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com