“Dziewczyny z Dubaju”. Pierwsze recenzje!

Wczoraj odbyła się premiera wyczekiwanego przez wielu filmu, “Dziewczyny z Dubaju”. W produkcji zagrała Paulina Gałązka, Giulio Berruti, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk a także Katarzyna Figura i Jan Englert.

Reżyserką była Maria Sadowska, a producentką kreatywną Dorota Rabczewska. I to właśnie za ich sprawą, w ostatnich tygodniach głośno było o filmie “Dziewczyny z Dubaju” z uwagi na konflikt z Emilem Stępniem w kwestii dokończenia prac nad filmem.

 

Szczęśliwie jednak paniom udało się wprowadzić ostatnie poprawki i wczoraj pierwsi widzowie mogli zobaczyć firmowany przez Dodę film. Ona sama nie była obecna, więc ekipa pozowała z jej “atrapą”.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Osoby, które obserwowały profil Dody wiedzą, że ona sama swój film uważa za wielkie i ważne dzieło. Później jednak Emil Stępień zdyskredytował kompetencje – byłej już – żony. Można się więc zastanawiać, czy opinia wokalistki-producentki świadczyła o jej megalomanii, czy też faktycznie film jest wartościowy?

 

Poza gwiazdami i celebrytami na premierze byli też zwykli widzowie. W sieci pojawiły się ich pierwsze opinie. Czytamy w nich:

 

slynny_gogi: jak dla mnie to kontynuacja kina typu „Pit Bull” Temat pewnie powszechny, w niektórych środowiskach ale sposób w jaki został przedstawiony do mnie nie trafia. Na plus moim zdaniem ścieżka dźwiękowa 👏

 

xxdeesse: Po obejrzeniu nasuwa się wniosek, nasze istnienie jest jedyne i wyjątkowe w swoim rodzaju, należy zatem dokonywać mądrych wyborów, czasem trudnych. (…) Nie wszystko co jest łatwe i dobre na pozór, jest takie w rzeczywistości. Tak samo jest z ludźmi.

 

j.nowakwysocka_strona_autorska: film mocny. Polecam…
Wielkie 👏🏼👏🏼👏🏼 dla
@dodaqueen
@mariasadowska
Film, który zderza widza z rzeczywistością i pobudza do chwili refleksji….

 

mecenas_po_godzinach: Tego się nie da opowiedzieć, to trzeba zobaczyć- film poruszający tak problematyczną kwestię, jaką jest prostytucja i sutenerstwo. Raj dla osoby zainteresowanej przestepstwami przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. Ciekawa jestem jak przyjmie się w USA, ale i w Polsce- biorąc pod uwagę fakt, że w naszym kraju w 2020 roku 250 tys. studentek uprawiało sexsponspring..

 

Czytając pierwsze recenzje, pierwsze wrażenia widzów po obejrzeniu “Dziewczyn z Dubaju” wydaje się, że wyprodukowany przez Dodę i Emila Stępnia film naprawdę wart jest obejrzenia!

 

https://www.instagram.com/p/CWlqAunq8Xx/

 

https://www.instagram.com/p/CWmAhAsMhIx/

 

https://www.instagram.com/p/CWmLSgWKEL6/

 

https://www.instagram.com/p/CWmGGCMIfxY/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.