Dorota Wellman zniknęła z “Dzień Dobry TVN”. Stacja wyjaśnia powody!

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jedna z najbardziej popularnych par prowadzących “Dzień Dobry TVN”. Dziś jednak zamiast Doroty pojawiła się Małgorzata Ohme, która na co dzień występuje z Filipem Chajzerem.

Fani programu byli bardzo zaniepokojeni, ale też oburzeni zniknięciem Doroty Wellman:

 

NIE! Po co zmieniac cos co jest super. Nie ma takich par jak prokop i welman. Czesto ogladam program tylko z ich wzgledu.Teraz nie Bede

 

Nie !!! Prokop bez Welman to jak Flip bez Flapa, to jak Jaś bez Małgosi, to jak Bolek bez Lolka to jak PIS bez Kaczyńskiego 😢😢😢Tak być nie może

 

Beznadziejne te zmiany. Po co psuć coś co jest sprawdzone i zajebiste. Marcin i Dorota są nierozerwalni a ktoś ich rozdzielił… Bez sensu.

– komentowali widzowie.

 

https://www.instagram.com/dziendobrytvn/

 

Co ciekawe, w ostatnich dniach Dorota Wellman wywołała niemałą burzę. Napisała bowiem felieton, w którym krytykuje niektóre gwiazdy i celebrytki. Zwróciła między innymi uwagę na zachowanie Edyty Herbuś [czytaj tutaj].

 

W odpowiedzi tancerka zachęciła prezenterkę do sadzenia drzew:

 

Po co tracić czas na medialne obrabianie tyłka innym?! Lepiej ruszyć własny i zrobić coś pożytecznego.

– zasugerowała Edyta Herbuś.

 

https://www.instagram.com/p/CT_e4jkMFZ6/

 

Tak więc część osób nieobecność Doroty Wellman połączyła z zamieszaniem wokół felietonu. W końcu serwis Plejada zapytał TVN, dlaczego zmieniono telewizyjną partnerkę Macina Prokopa. Stacja wyjaśniła:

 

Widzów “Dzień Dobry TVN” chcemy zapewnić, że dzisiejsza zmiana prowadzących jest chwilowa. Jutro program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

 

Tak więc fani Doroty mogą być spokojni. Najprawdopodobniej prezenterka potrzebowała po prostu dnia wolnego.

 

>>>Agnieszka Woźniak-Starak otworzyła się w temacie macierzyństwa: “Nie mam dzieci i jest mi…”

 

https://www.instagram.com/p/CUEyIJyIf3q/