Agnieszka Woźniak-Starak otworzyła się w temacie macierzyństwa: “Nie mam dzieci i jest mi…”

Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.) miała dwóch mężów, jednak z żadnego z tych małżeństw nie narodziły się dzieci. Z Adamem Badziakiem rozwiodła się w 2015 roku. Natomiast drugi mąż – Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w sierpniu 2019 r.

Obecnie Agnieszka Woźniak-Starak koncentruje się na pracy w “Dzień Dobry TVN” oraz w Newonce Radio. Ma także gromadkę psów, którymi się zajmuje i chętnie wybiera na długie spacery. Teraz dziennikarka włączyła się do dyskusji na temat świadomej bezdzietności.

 

Zaczęło się od programu “Miasto Kobiet” i udziału w nim Ewy Chodakowskiej. Trenerka, choć matkuje swojej siostrzenicy [zobacz tutaj] to nie planuje mieć własnych dzieci. Z tego powodu wiele osób ją krytykuje.

 

https://www.instagram.com/p/CUCK8kBILFK/

 

Tymczasem sama Chodakowska nie chce mieć dzieci, bo uważa to za heroizm i zaprzepaszczenie własnych potrzeb oraz planów.

 

https://www.instagram.com/p/CT-UCUGIwBJ/

 

Już po emisji tego wywiadu, Aleksandra Kwaśniewska czyli jedna z prowadzących Miasto Kobiet przyznała, że po programie o bezdzietności, dostaje wiele wiadomości:

 

Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić „niewinne” pytania.

– podsumowała.

 

Pod wpisem Kwaśniewskiej pojawiło się wiele komentarzy. Na temat macierzyństwa otworzyła się też Agnieszka Woźniak-Starak.

 

https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

 

Gwiazda “Dzień Dobry TVN”  przyznała:

 

Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze, czy komuś się to podoba, czy nie 💁🏼‍♀️ Dzięki Ola!

 

Wpis Agnieszki wywołał kolejne komentarze i kilka osób stwierdziło, że to psy są “dziećmi” dziennikarki.

Też tak sądzicie?

 

https://www.instagram.com/p/CUAcFZAMdBu/

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.