Dominik Abus – kim jest ta gwiazda Youtube i GoggleBox? Wiek, żona i jego dzieci

Program “GoggleBox Przed Telewizorem” to produkcja telewizyjna, która przyniosła sławę i sympatię widzów wielu osobom, które w nim występują. Jedną z nich jest Dominik Abus. To osoba bardzo pozytywna, która potrafi celnie skomentować to co widzi na ekranie. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce dowiedzieć się o celebrycie czegoś więcej. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz najważniejsze informacje na temat Dominika Abusa.

Dominik Abus – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Mimo iż Dominik Abus jest osobą prężnie działającą w sieci o jego dzieciństwie i młodych latach wiadomo stosunkowo niewiele. Nieznane jest nam miejsce urodzenia celebryty, nie wiemy również w jakim mieście mieszkał jako dziecko. Po życzeniach, które pojawiły się na profilu telewizji TTV możemy założyć, że obchodzi urodziny 16 czerwca. Również rok urodzenia możemy ustalić, na podstawie szczątkowych informacji, których udziela mężczyzna. Na jego profilu na Instagramie pojawiła się bowiem fotografia z podpisem iż w 1999 roku miał 20 lat. Wynika więc z tego, że Dominik Abus urodził się w 1979 roku. W sieci nie znajdziemy również informacji na temat wykształcenia celebryty, choć pochwalił się, że jako dziecko uczęszczał do klasy sportowej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dominik Abus (@dominik_abus)

Dominik Abus – kariera

Kariera Dominika Abusa ma bardzo ciekawy przebieg ze względu na wszechstronność mężczyzny. Działa on bowiem na różnych płaszczyznach chcąc zapewnić swojej rodzinie godny byt. Podstawą działalności Dominika Abusa jest prowadzenie własnej firmy zajmującej się układaniem kostki brukowej i betonowej. Mężczyzna niejednokrotnie wspomina śmieszną anegdotę, jakoby mama zachęcając go do nauki straszyła go, że jeśli nie będzie się uczył skończy na bruku. Dominik Abus stwierdza, że w rzeczywistości tak się stało. Warto jednak mieć świadomość, że firma musi przynosić zyski, ponieważ na social mediach możemy obserwować liczne wyjazdy i wystawne życie Abusa. Stał się jednak znany z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Do programu dołączył w trakcie 3 sezonu komentując programy telewizyjne wraz z przyjacielem Krzysztofem Radzikowskim. Ponadto Dominik Abus jest także Youtuberem. Prowadzi dwa kanały – Abus & Iga (70 tysięcy subskrybentów) oraz Strong Ekipa (320 tysięcy obserwujących)

Dominik Abus – rodzina

Jeśli chodzi o rodzinę Dominika Abusa informacji również nie znajdujemy zbyt wiele. Jego egzotyczna uroda oraz nie polsko brzmiące nazwisko pozwala nam sugerować, że przynajmniej jedno z rodziców nie jest Polakiem. Jego mama, choć nie wiemy jak się nazywa ani czym się zajmuje pojawia się na zdjęciach celebryty i widać, że jest z nią mocno związany. Jej uroda jest typowo słowiańska, dlatego też możemy założyć, że jest Polką. Jeśli zaś chodzi o ojca Dominika Abou-Khadra nie wiemy nic. W niektórych wywiadach Dominik podkreślał, że był wychowywany głównie przez mamę. Prawdopodobnie mężczyzna nie posiada rodzeństwa. 

Dominik Abus – życie prywatne

Związek Dominika Abusa nie stanowi dla jego fanów żadnej tajemnicy, ponieważ prowadząc swoje konto na Instagramie publikuje wiele zdjęć z piękną, ponętną blondynką. Wspólne fotografie pojawiają się na tyle często iż można uznać, że para jest nierozłączna. Partnerką Dominika Abusa jest Iga Muszakowska. Para jest razem od kilku lat, mimo to wciąż nie zdecydowała się na sformalizowanie swojego związku 

Dominik Abus – dzieci

Wiele osób, które polubiło zabawny charakter Dominika Abusa zastanawia się, czy mężczyzna jest ojcem. Okazuje się, że owszem Abus spełnia się w tej roli. Jest ojcem dla Nikodema, syna, który jest owocem jego związku z Igą Muszakowską. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że kobieta ma również dwóch synów z pierwszego małżeństwa. Dominik Abus podkreśla, że jest on tatą również dla bliźniaków, kocha ich i nie widzi żadnej różnicy pomiędzy nimi a biologicznym synem. Tworzą zgodną patchworkową rodzinę, w której nie brakuje miłości.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dominik Abus (@dominik_abus)

Dominik Abus – Facebook i Instagram

Działalność internetowa jest ważnym filarem popularności Dominika Abusa. Nic więc dziwnego, że często jest obecny w social mediach. Podobnie jak wielu innych celebrytów i influencerów postawił on na Instagram gdzie prowadzi swoje konto. Obecnie obserwuje go na nim aż 438 tysięcy osób. Mężczyzna ma również oficjalny profil na Facebooku, jednakże na tym koncie nie zgromadził aż tylu fanów. Jego profil obserwuje bowiem 85 tysięcy użytkowników. 

Dominik Abus – ciekawostki z życia

Życie Dominika Abusa nie zawsze wyglądało kolorowo. Mężczyzna niejednokrotnie znajdował się w sytuacji, w której zmagał się z brakiem środków do życia. Jednakże najtrudniejszym wyzwaniem, z jakim się zmierzył była zaostrzona depresja. Stan mężczyzny był na tyle poważny, że nie wychodził on z domu. Chorobę udało się pokonać, co jak podkreśla Dominik Abus jest zasługą jego kochającej partnerki, która opiekowała się nim i robiła wszystko, by wyciągnąć go z trudnego stanu. Sam Abus powiedział o depresji, iż jest ona “rakiem duszy”. Warto również zaznaczyć, że mężczyzna zmagał się z tym problemem przez pięć lat swojego życia.