DODA SKAZANA na EMILA! To co zrobił PUBLICZNIE nie zostawia – żadnych ZŁUDZEŃ! Wydekoltowana DODA skomentowała ten czyn! Zobacz!

Doda kojarzy się większości z Emilem Haidarem, ale niestety niezbyt pozytywnie. Ich wielka miłość i narzeczeństwo zakończyło się wielką awanturą, którą do dziś próbują rozwiązać w sądzie! Od pewnego czasu to nie jedyny Emil w otoczeniu gwiazdy…

Media węszą związek w relacji piosenkarki i biznesmena, ale ona na każdym kroku powtarza, że są tylko przyjaciółmi. Nawet spędzając z nim luksusowe wakacje w Dubaju i publikując mnóstwo z jego udziałem nie pozwoliła sobie na żadne deklaracje, czy gesty.

 

Jednak zdjęcia z gali, które opublikowała na swoich mediach społecznościowych nie zostawiają żadnych złudzeń! Emil szaleje na punkcie Dody –  bo czy ktoś inny zdobył się na taki gest, jak nie zakochany mężczyzna?

 

Na wspomnianej gali był do wylicytowania obraz z Dodą i kto walczył jak lew? Emil, który zapłacił za niego 20 tysięcy złotych! Najwyraźniej poruszyło to piosenkarkę, bo opublikowała pamiątkowe zdjęcie i dodała taki opis:

 

“Emil wylicytował obraz za 20 tys zł na rzecz fundacji im prof Zbigniewa Religi. Pieniądze te wspomogą rozwój kardiochirurgii w Polsce 👏🏻jak widać jego imie moze też sie dobrze kojarzyć 🤔👍😉ps : to zupełny przypadek ,że jestem na tym obrazie 😂”.

 

Fani rozpływają się nad czynem Emila i nie szczędzą Dodzie życzeń, aby tym razem nie zawiodła się na “Emilu”.

To taki chichot losu, że pod imieniem Emil ma zarówno tak przykre wspomnienia i doświadczenia, jak i te, które sprawiają, że odzyskuje wiarę w ludzi.

Doda nie szczędzi swojemu “przyjacielowi” miłych słów. Może tym razem nie chce nazywać tej relacji, tylko każdy wyciągnie własne wnioski, co może łączyć tych dwoje.

My zgadzamy się z komentarzami fanów, że temu mężczyźnie “dobrze z oczu patrzy”, może w końcu piosenkarka trafiła na “tego” Emila? My już słyszymy weselne dzwony 😀

 

Tak wygląda zdjęcie Emila z podobizną Dody:

A tak pięknie wyglądała tego wieczoru Doda:

 

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *