16-latka zamieściła film na Tik Toku. Chwilę później nie żyła! (VIDEO)

Szesnastoletnia Kalecia Williams nocowała w hotelu Hyatt Regency w Atlancie.

Dziewczyna nagrywała filmiki na Tik Toka. Jeden z nich został przerwany przez wejście kogoś do pokoju, a kilkanaście minut później Kalecia Williams już nie żyła.

 

Do zdarzenia doszło 26 grudnia 2020 roku, jednak amerykańska policja dopiero teraz podała do wiadomości publicznej informację o śmieci dziewczyny. Nastolatka została zastrzelona.

 

Funkcjonariusze Departamentu Policji w Atlancie aresztowali podejrzanego mężczyznę, również szesnastoletniego. Został on oskarżony o popełnienie zbrodni i posiadanie pistoletu przez osobę poniżej 18 roku życia.

Jednak mama Kalecii, April Smith uważa że sprawa ma głębsze dno. Jej córka tego dnia miała przebywać na przyjęciu z rówieśnikami. Jednak znalazła się w hotelowym pokoju i to – podobno – opłaconym przez któregoś z rodziców. Śledztwo jest w toku.

 

Poniżej ostatni film, jaki Kalecia Williams zamieściła na Tik Toku. Zaraz potem nagrała drugi, który zostaje przerwany wejściem kogoś do pokoju. Wtedy dziewczyna zasłoniła ręką kamerę i przerwała nagrywanie. To video pokazano w telewizji Fox5.

 

https://www.tiktok.com/@kaleciawilliams722/video/6910419820655824133?is_copy_url=1&is_from_webapp=v2

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *