Ktoś go “zastawił”. Łodzianin wpadł na nietypowy pomysł!

W czwartek w Łodzi ktoś “zastawił” Renault zaparkowane przez budynkiem.

Drugi pojazd stał w ten sposób, że 61-letni właściciel auta nie mógł wsiąść od strony kierowcy. Spróbował zatem wejść od strony pasażera. Udało się! Jednak, to co zrobił później, wprawia w osłupienie!

 

lodzka.policja.gov.pl

 

Zamiast przesiąść się na fotel kierowcy, starszy pan postanowił kierować pojazdem z miejsca pasażera. Normalnie nie byłoby to możliwe, ale “sprytny” 61-latek do uruchomienia pojazdu postanowił użyć kijków do nordic walking! Sytuacja zakończyła się fatalnie, bo auto ruszyło nagle do przodu i wjechało w sklepową witrynę. 

 

61-latek wpadł na pomysł, że wejdzie do samochodu od strony pasażera. Siedząc na miejscu pasażera uruchomił swoje auto. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna próbował wyjechać z miejsca parkingowego sterując pojazdem za pomocą kijków do nordic walking, które akurat miał w samochodzie. W efekcie jego samochód ruszył z impetem do przodu i wjechał w witrynę sklepu*

 

W środku przy biurku siedział pracownik, na szczęście nic mu się nie stało. Na miejsce przyjechała jednak policja.

 

lodzka.policja.gov.pl

 

Zbadano 61-latka, jednak był on trzeźwy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany mandatem. Z pewnością będzie też musiał pokryć koszty szkód, jakie spowodował.

 

>>>Doda zakpiła ze swoich nieudanych małżeństw. Zobacz CO zrobiła na Tik Tok’u!

 

* lodzka.policja.gov.pl