Doda szuka trzeciego męża. Jest już kandydat! (FOTO)

W połowie listopada 2021 r. Doda po raz drugi się rozwiodła. Pierwsze małżeństwo z Radkiem Majdanem zakończyło się w 2008 roku, drugie – z Emilem Stępniem trwało w latach 2018-2021.

Swój rozwód Doda uczciła huczną imprezą, bo jak twierdziła – jest co świętować. Ale gwiazda nie zamyka się na nową miłość. Niedawno rzuciła aluzję dotyczącą poszukiwań trzeciego męża, a teraz pokazała kandydata do tej roli.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Jak napisała:

 

Info o tym że szukam trzeciego męża rozeszło się po galaktykach błyskawicznie. Ps: jest nie z tej Ziemi wiec… pasujemy do siebie

 

Na zdjęciu widzimy Dodę, która czule bierze pod brodę i spogląda w oczy… E. T.! Przypomnijmy, że E. T. to postać z filmu pod tym samym tytułem.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Film w reżyserii Stevena Spielberga powstał w 1982 roku.

 

E.T. to historia wyjątkowej przyjaźni, która rozwija się między Elliottem, samotnym chłopcem żyjącym na jednym z kalifornijskich przedmieść, a mądrym przybyszem z obcej planety, który gubi się na Ziemi.

– podaje Filmweb.

 

Część internautów uznała, że taki nieziemski kandydat jak ulał pasuje do Dody. Inni radzili jej, by nie spieszyła się z poszukiwaniem trzeciego męża.

 

 

https://www.instagram.com/p/CXnswMcNrdc/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.