Doda świętuje swój rozwód. Przypadkiem złamała prawo?

15 listopada 2021 r. Doda i Emil Stępień uzyskali rozwód. Tuż po rozprawie producent zamieścił pożegnalny wpis.

Co ciekawe, Emil Stępień dziękował Dodzie i zapewniał ją o swojej lojalności(!) [zobacz tutaj] Była żona zrewanżowała się Emilowi i dzień później napisała:

 

Dziekuje Emilowi za wspólnych 5 lat… prywatnych i zawodowych.

Prawda jest taka ,że Rozwód nie da mi wolności ,prawdziwą wolność dam sobie sama ,kiedy odkryje błędy które popełniałam bym mogła kreować swoją przyszłość wyciągnąwszy z nich lekcje🙌🏻

 

Ale już w kilka dni później wokalistka urządziła huczną imprezę rozwodową. Zabawa odbyła się w warszawskiej restauracji, było liczne grono gości, tort “weselny”, gratulacje i życzenia pomyślności na “nowej drodze życia” [więcej tutaj].

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Doda zadbała też o to, by przed lokalem pojawili się dziennikarz, którzy mogli udokumentować jej triumfalny przejazd do restauracji.

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

I tu zaczynają się problemy, bo wokalistka jechała nie w limuzynie, a na jej dachu. Jak wiadomo tego typu podróżowanie nie jest zgodne z prawem. Do oceny prawników pozostaje, czy Doda złamała prawo. Z pewnością jednak zrobił to kierowca limuzyny, który zgodził się by Doda jechała na dachu limuzyny. Tego typu podróż naraziła ją bowiem na utratę zdrowia lub życia. 

 

>>>Żenująca sytuacja w “Pytaniu na Śniadanie”. Izabella Krzan i Tomasz Kammel weszli do jednej…! [FOTO]

 

https://www.instagram.com/dodaqueen/

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.