INTERNET oszalał na punkcie CHOINKI Joanny KORONIEWSKIEJ! Gwiazda “M jak miłość” ZAINSPIROWAŁA swoje fanki i dostałą setki pochlebstw! (zdjęcie)

Wielu fanów “M jak miłość” tęskni za rolą Joanny Koroniewskiej, ale i za samą aktorką na ekranie, bo to taka sympatyczna i piękna osoba. Na szczęście są jeszcze portale społecznościowe, dzięki którym możemy troszeczkę podglądnąć, co słychać u naszych ulubionych gwiazd. Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi Instagrama, jej ostatnie zdjęcie z  ręcznie zrobioną choinką zachwyciło i zainspirowało jej obserwatorów!

 

 

Zachwytom nie ma końca! Prosta “domowa choinka” Koroniewskiej to idealna dekoracja na Boże Narodzenie. To przykład z poradników “zrób coś z niczego”. Fani docenili, że ta choinka jest pomysłowa, a nie gotowa. Aktorka nie ukrywa, ze poszukiwanie materiałów i malowanie sprawiły jej ogromną frajdę. Nie trzeba wydawać mnóstwo pieniędzy, żeby mieć stylową dekorację.

 

 

My jesteśmy pod wrażeniem kreatywności Joanny i chyba też sobie taką choinkę stworzymy. Jest piękna i prosta jednocześnie!

 

Zobacz zdjęcie:

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *