Miliony osób na świecie uważa ciało tej kobiety za IDEALNE! Ich SERCA skradła swoimi NIESPOTYKANYMI KSZTAŁTAMI! (foto)

Claudia Alende to 26-letnia Brazylijka, która może się pochwalić milionami fanów na całym świecie. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 10 milionów osób, a mężczyźni uważają ją za ideał kobiety. Śliczna modelka skradła ich serca swoimi nieziemskimi kształtami. Jednak w przeszłości nic nie wskazywało, że Claudia zdobędzie taką sławę. Była raczej skryta i wielu nazywało ją “chłopczycą”. Dziś jej życie zmieniło się o 180 stopni!

 

 

 

Kilka lat temu została wicemistrzynią w organizowanym co roku w Brazylii konkursie na Miss Bumbum, czyli najpiękniejszych pośladków. To dzięki konkursowi wypłynęła na szerokie wody i zyskała ogromną popularność. 26-letnia piękność mieszka dziś w USA i od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w show biznesie. Nagrała piosenkę i grywa drobne role w filmach. Panowie z całego świata robią wszystko, by skraść jej serce, ponieważ uwielbiają ją za osobowość i ciało, jakiego mogłaby pozazdrościć jej niejedna kobieta.

 

 

 

Alende jest jednak na tyle skromną osobą, że wcale nie uważa się za ideał i popularność ją nieco krępuje. Zupełnie co innego mówią zdjęcia jakie publikuje na swoim Instagramie. Brazylijka lubuje się w odważnych fotografiach, na których eksponuje swoje piękne kształty. Zresztą sami zobaczcie.

 

 

źródła: fakt.pl, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *