30 września 2023

Były aktor “M jak miłość” ostro o PRACY w SERIALU! Zgasił w internecie aktora, który się chwalił scenariuszem!

“M jak miłość” jest już tak długo na antenie, że trudno wyobrazić sobie czasy, kiedy go nie było w TVP 2. Dla jednych praca w serialu to “upokorzenie”, dla innych zaszczyt, a jeszcze dla innych po prostu stały dochód.

Chociaż w “M jak miłość” nie brakuje amatorów, to nie przeszkadza to zawodowym aktorom aby tam grać. Ostatnio na swoim Instagramie scenariuszem pochwalił się Tomasz Ciachorowski!

 

Gra on już od dłuższego czasu negatywną postać w “M jak miłość”. Zdjęcie scenariusza opisał tak:

 

“5:50 / 15 stron tekstu do powtórzenia, pod powiekami okruchy snów, ale przynajmniej dziś sobota, więc Puławska wyjątkowo powinna być drożna (chyba, że drogowców zaskoczył wielki come back zimy…) 🎬 @dietering@mjakmilosc.official“.

 

Wśród komentarzy internautów pojawił się byłego aktora, który podobno stracił pracę w serialu przez swoją orientację seksualną. Jacek Poniedziałek skomentował post Tomasza jednym słowem:

 

“Współczuję”.

 

Tomasz chcąc załagodzić sytuację, odpowiedział Jackowi:

 

“Wszyscy za tobą tam tęsknią 😇”.

 

Jednak tym komentarzem zainteresował się internauta, który na profilu Poniedziałka zadał mu pytanie:

 

“Dlaczego napisał pan u pana Ciachorowskiego “współczuje” pod zdjęciem scenariusza M jak miłość? Nie wspomina pan dobrze tam swojej pracy??”

 

Aktor odpowiedział mu rzeczowo jednym słowem:

 

“Okropnie”.

 

Internauty ta odpowiedź nie usatysfakcjonowała i dopytywał:

 

@jacekponiedzialek ale mam nadzieje, ze to nie zasługa Pani Dominiki Ostałowskiej, z którą miał Pan głownie zdjęcia??”

 

Aktor już nie odpowiedział, ale było dosyć głośno o tym, że jako zdeklarowany homoseksualista nie pasował do “grzecznego M jak miłość”. Może nie mieć przez to zbyt miłych wspomnień z pracy na planie. Wielu aktorów nie odważyłoby się nawet w tak minimalistyczny sposób skrytykować ukochany serial Polaków, ale warto zauważyć, że coraz więcej aktorów z niego odchodzi, a więc coś musi być na rzeczy.

 

 

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz