Cichopek skomentowała swoją sytuację. Wymowny wpis aktorki!

Gdy w marcu 2022 r. Katarzyna Cichopek informowała o swoim rozstaniu z Marcinem Hakielem, nie spodziewała się, że wywoła aż taką burzę.

Miało być spokojnie i kulturalnie. Tymczasem Marcin Hakiel, wbrew ustaleniom, udzielił wywiadu, w którym zasugerował, że Katarzyna Cichopek go zdradzała. Po tej rozmowie, wiele osób współczuło tancerzowi. Z drugiej strony spotkała go krytyka za podawanie takich informacji się na antenie [zobacz tutaj].

 

Później do mediów trafiły nagrania Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Co prawda żadna z redakcji nie ujawniła treści tych rozmów, ale ujawniono, że takie nagrania się pojawiły. W efekcie aktorka złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

 

 https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Jak można się więc domyślić, Kasia Cichopek przechodzi trudny czas. Z jednej strony są sprawy osobiste i opieka nad dziećmi, z drugiej praca, a do tego dochodzą wszelkie medialne doniesienia i sprawa podsłuchów.

Mimo to aktorka i prezenterka pokazuje uśmiechniętą twarz i stara się być pogodna. Teraz jednak zamieściła znaczący wpis.

 

Wysyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii i dziękuję za tę, którą od Was dostaję. Choć ostatnio jest mi ciężko, to nie przestanę się uśmiechać do Was i do życia. Robię swoje, dla Dzieci, siebie i dla Was 😘 #prawodoszczęścia

 

Wygląda więc na to, że ten uśmiech i optymizm sporo ją kosztuje.

 

>>>Wizerunkowa wpadka Sanah. Gwiazda promuje TEN produkt!

 

https://www.instagram.com/p/Cda2ET0qPUh/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.