Cichopek i Kurzajewski podsycili plotki. Zgadnij, CO zrobili po afterparty!

Już od dłuższego czasu plotkuje się, że Kasia Cichopek i jej kolega z “Pytania na Śniadanie” – Maciej Kurzajewski, mają romans.

Zaczęło się od wywiadu, jakiego udzielił Marcin Hakiel. Tancerz zasugerował, że Kasia Cichopek go zdradzała, albo nawet jeśli nie, to już myślała o kimś innych [zobacz tutaj]. Później w samochodzie Macieja Kurzajewskiego ktoś zamontował podsłuch i nagrał rozmowę prezentera z Cichopek.

W tłumieniu plotek na temat hipotetycznego romansu nie pomaga fakt, że Cichopek i Kurzajewski razem pracują i najwyraźniej darzą się – co najmniej – sympatią.

 

Podobnie było na festiwalu w Opolu. Katarzyna i Maciej prowadzili jeden z koncertów. Po jego zakończeniu, w jednej z opolskich restauracji odbyło się afterparty.

 

https://www.instagram.com/tvp3_opole/

 

To co para prezenterów miała zrobić po przyjęciu, podsyciło plotki na temat ich relacji.

Jak informuje Plotek:

 

W piątek po zakończeniu koncertu, który wspólnie prowadzili [Cichopek i Kurzajewski – przyp. red.], para udała się do hotelu. Później przyjechali na after party w popularnej restauracji Starka. Tam bawili się ze znajomymi, wśród których byli muzycy Enej, Golec uOrkiestry, Zakopower. Z afterparty wyszli razem do hotelu około trzeciej nad ranem – zdradził nam nasz informator, obecny na miejscu*

 

Takim zachowaniem Cichopek i Kurzajewski mieli podsycić plotki na temat swojego rzekomego romansu.

Z pewnością zdaniem informatora serwisu, prezenterzy powinni byli udawać, że się nie znają. Na przyjęcie przyjechać a następnie wrócić osobno. I to pomimo tego, że byli zakwaterowani w tym samym hotelu 🙂

 

Polecamy:

Cichopek wstawiła zdjęcie i szybko je usunęła. Zobacz, CO na nim było!

 

https://www.instagram.com/p/Ce32zW5ID1z/

 

*cyt. plotek