30 września 2023
Małgorzata Kożuchowska

KOŻUCHOWSKA wbiła SZPILĘ projektantowi! NIE UDAJE jego PRZYJACIÓŁKI i gwałtownie zdementowała plotki… Zień się chyba ZDZIWI! Zobacz wideo!

Maciej Zień był kiedyś ulubionym projektantem gwiazd. Każda chciała, aby Zień ją ubrał. Wszystko się zmieniło, kiedy na wizerunku Maćka pojawiły się rysy związane z biznesowymi problemami. Nagle jego “gwiazd-przyjaciółek” było coraz mniej wokół niego… On często powtarzał w wywiadach, że jedną z prawdziwych jego przyjaciółek jest Małgorzata Kożuchowska. Chyba tylko on tak uważał…

 

 

Małgorzata była gościem na jego najnowszej kolekcji, gdzie wyjątkową rolę otrzymała Kasia Warnke. Dziennikarz rozpoczął swoje pytanie od zdania, ze Kożuchowska od lat przyjaźni się z projektantem na co odpowiedziała natychmiastowo!

 

 

“Nie wiem czy się przyjaźnimy – to nie jest dobre słowo. My się bardzo dobrze znamy i znamy się od wielu lat. Myślę, ze jesteśmy bliskimi znajomymi, ale przede wszystkim łączną nas związki zawodowe niż prywatne. To jest pula do zagospodarowania”.

 

 

Projektantowi może być przykro, bo przez wiele lat własnie Kożuchowska była jego muzą, co często powtarzał. Nawet w jednym z ostatnich wywiadów mówił o niej jako swojej przyjaciółce. Najwyraźniej chodzenie w czyiś kreacjach nie czyni od razu krawca przyjacielem. Małgosia widocznie nie każdego z kim ma dobry kontakt uważa za przyjaciela, ale jak zawsze wyszła z tej sytuacji z wdziękiem. Była szczera, a nie chamska.

 

Zobacz krótki wywiad:

 

źródło: Youtube.com, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz