Chciał się pochwalić. Przez morsowanie wpadł w ręce Policji!

Chciał się pochwalić. Przez morsowanie wpadł w ręce Policji!

Mieszkaniec gminy Dębowa Łąka (powiat wąbrzeski, województwo kujawsko-pomorskie) przez morsowanie wpadł w ręce Policji.

W sezonie zimowym 2020/2021 morsowanie bije rekordy popularności. Praktykuje się je w różnych formach. Można się kąpać w lodowatej wodzie, spacerować po śniegu i nacierać ciało śniegiem, czy biegać w negliżu przy mocno ujemnych temperaturach. Takie hartowanie ciała przynosi różne skutki, niekiedy tragiczne [zobacz tutaj].

 

Jednak w przypadku mieszkańca Dębowej Łąki, efekt był co najmniej zaskakujący. 45-letni mężczyzna morsował w zamarzniętym jeziorze. Jego zdjęcie pojawiło się w jednej z lokalnych gazet. Policjanci z tego regionu przecierali oczy ze zdumienia, bo mężczyznę zgubiła pewność siebie!

 

zdjęcie ilustracyjne: morsy w Rewalu – https://www.facebook.com/rewalpl/

 

Jak się okazuje 45-latek był poszukiwany przez Policję. Wcześniej był w więzieniu, wyszedł na przepustkę i już nie wrócił. Prawdopodobnie przez pięć lat ukrywał się zagranicą.

 

Niedawno wrócił w rodzinne strony i skusił się na modny sport. Morsy przyciągają uwagę a i oni sami bardzo chętnie chwalą się swoimi dokonaniami. Zapewne i tak było w tym przypadku, jednak po zdjęciu w gazecie rozpoznano poszukiwanego.

 

Teraz mors spędzi dwa lata za kratkami.

 

Zobacz też: Kobieta pozuje z sercem zabitej żyrafy. To prezent na Walentynki! (FOTO)

 

źródło: wabrzezno.policja.gov.pl