Dramat! Zobacz, co robi ten człowiek w Zatoce Puckiej! (VIDEO)

Dramat! Zobacz, co robi ten człowiek w Zatoce Puckiej! (VIDEO)

Zatoka Pucka to osłonięta półwyspem Helskim Zatoka, obejmuje obszar do linii Hel-Gdynia.

Cała jej powierzchnia wynosi 364 km. kw., a w najgłębszym miejscu Zatoka Pucka ma 55 metrów głębokości. Obszar Zatoki jest bardzo malowniczy, a latem – z uwagi na silne prądy powietrza – nad Zatoką roi się od surferów i kite surferów.

 

Wczoraj jednak w tym miejscu zauważono człowieka, który robił coś bardzo niebezpiecznego. Nagranie pojawiło się na profilu Kuźnica Hel. Na pierwszy rzut oka nie przedstawia nic niepokojącego. Wystarczy jednak uruchomić wyobraźnię, by ogarnęło na przerażenie!

 

na Zatoce – https://www.facebook.com/Kuznicahelska

 

Na nagraniu widać Zatokę Pucką i dopiero po chwili w oddali pojawia się człowiek. Jest to prawdopodobnie mężczyzna, który spaceruje kilkadziesiąt metrów od brzegu po zamarzniętej Zatoce.

 

Nie mogę uwierzyć że ludzie są tak bezmyślni,temperatury dodanie od kilku dni , lód topnieje i pęka,widać już miejscami wodę zatoki puckiej a w oddali widać osobę która sobie spaceruje jak gdyby nigdy nic.Masakra😡

– napisał autor filmiku.

 

Przypominamy, że pokrywa lodowa i jej grubość ciągle się zmienia. W czasie zaledwie kilku godzin może się zmienić, a pokrywa lodowa stać się niebezpiecznie cienka. Wchodzenie na zamarznięte zbiorniki jest bardzo niebezpieczne, a już szczególnie w czasie odwilży.

 

Też 😳obserwowałem tego człowieczka w gotowości na reakcje. Tu można śmiało powiedzieć „wiecej szczęścia niż rozumu”

 

MORS 🤣 a przy okazji niech tępe DNA się samo eliminuje…

 

Źle mu nie życzę ale istnieje coś takiego w naturze jak selecja naturalna, pewnie myśli że pójdzie jak Jezus po wodzie 🤔

– komentowali internauci.

 

Zobacz też:

Chciał się pochwalić. Przez morsowanie wpadł w ręce Policji!

Niezwykłe zjawisko nad polskim morzem! Skąd się biorą morszkulce?