LEWANDOWSKA chciała POCHWALIĆ SIĘ skutecznością SWOJEJ DIETY a została HEJTOWANA! Internauci zauważyli NA TYCH ZDJĘCIACH kłamstwo! Zobacz o co poszło!

Anna Lewandowska dosyć skutecznie stara się kreować na trenerkę wszystkich Polaków. Swoją “fit branżę” rozszerzyła o zdrowe przekąski, wodę, gadżety, a nawet aplikację z dietą. Chcąc pochwalić się sukcesem i skutecznością “Diet by Ann” opublikowała kilka zdjęć metamorfoz. Zdjęcia prezentowały kobiety przed i po skorzystaniu z diety Lewandowskiej. Wszystko niby widać, ale wierne obserwatorki zauważyły pewną nieścisłość…

 

Lewandowska już kiedyś te zdjęcia publikowała, czy to oznacza, że takich metamorfoz wcale zbyt wiele nie ma? Musi się posiłkować kilka razy tymi samymi zdjęciami?

Posypało się mnóstwo komentarzy:

 

“Ania! Tyle już jest ta diet by Ann a Ty znowu te same metamorfozy wstawiasz 🤔 tak mało tych ludzi jest czy o co chodzi? Przecież te metamorfozy juz były dawno temu”.

 

“Te zdjecia były już pokazywane rok temu.. może jakieś nowsze metamorfozy 🙌🏻🙌🏻🧐💪🏻”.

 

“Anka chyba sobie jaja robisz z tymi ‘przemianami’.Prima Aprilis wiesz kiedy….😂🤣😂”.

 

“Co za bzdury… żal mi ludzi że wierzą w te obrazki z photoshopu… tyle razy zostało to udowodnione że te schudnięcia to ściema.”

 

Fanki Lewandowksiej tłumaczą to tak, że Anna prezentuje efekty “starej” edycji…

 

Co więcej Internauci zauważyli jeszcze jedno – Anna reklamuje wyłącznie swoją aplikację, a nie promuje wszystkich osób, którym udało się schudnąć.

W tym świetle lepiej wypada Ewa Chodakowska, która pokazuje wszystkie metamorfozy według obserwujących. A przecież wiadomo, że też ma to na celu promowanie swojej skuteczności.

Okazuje się, że Anię obserwuje dużo Ewy fanek:

“Metamorfozy cały czas ludzie wystawiają np u Ewy nie trzeba konkursów itd tutaj jest tego garstka nawet w oznaczeniach na zdjęciach to nie złośliwości tylko opinia 🤗 jak na parę lat słabo serio 😜 do konkursu tez garstka zawsze osób się zgłasza. Aaa ja trzymam wagę od lat nie muszę dołączać 😂”

 

“Chodakowska pokazuje wszystko.. nawet metamorfozy osób które nie korzystały z jej diety czy treningów… Więc sorry ale mało obiektywne😉 i po prostu nie fair ..”

 

” U ewy coś się dzieje cały czas, komentarzy tysiące itd a tutaj? Tylko zdjęcia prywatne maja zainteresowanie 😂 konkursy, diety, przepisy slabizna nie trzeba nawet być bystrzakiem żeby to zobaczyć 😜”.

 

“Jak zawsze skradzione od @chodakowskaewa masakra.. zreszta jak wszystko..”.

 

“Co za bzdury… żal mi ludzi że wierzą w te obrazki z photoshopu… tyle razy zostało to udowodnione że te schudnięcia to ściema.”

 

Trzeba przyznać, że jest coś prawdy w tym, że największe zainteresowanie mają zdjęcia “prywatne” Anny i jej rodziny. Być może jest tak dlatego, że Anna ma wysokie ceny swoich produktów i w jej diecie są składniki, który w skali miesiąca są nieosiągalne dla przeciętnie zarabiającego człowieka. Dlatego może też nie jest zbyt wiele sfotografowanych metamorfoz z Anią, bo nie wszystkich stać na jej dietę?

 

Zobacz te zdjęcia:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *