Cezary Pazura chwali się synem: Mój Bohater!

Cezary Pazura i Edyta Pazura mają trójkę dzieci. I choć para nie ukrywa swojego potomstwa, to na ich profilach najczęściej widzimy córki.

Cezary Pazura i jego żona najchętniej dzielą się zdjęciami najmłodszej pociechy, 4-letniej Rity. Często piszą też o najstarszej – Amelii – jej pasjach i talentach. Za to środkowy – Antoni Józef (ur. 2012) z rzadka jest pokazywany przez rodziców.

 

Dziś jednak to on został bohaterem dnia!

 

https://www.instagram.com/czarekpazura/

 

Chcę Wam przedstawić Mojego Bohatera: mój syn Antoni

– napisał Cezary i opublikował zdjęcie z synem.

 

Bohaterstwo 10-latka dotyczy gości, jacy pojawili się w domu Pazurów. Trzy dni temu informowała o tym Edyta, która pokazywała zszokowaną córkę Ritę. Dziewczynce trudno się było przystosować do tego, że w domu są obcy ludzie [zobacz tutaj].

 

Jeśli zaś chodzi o Antoniego, to chłopiec okazał wielkoduszny gest i jednemu z uchodźców z Ukrainy – zapewne chłopcu w podobnym do niego wieku – oddał swój pokój!

 

Cezary Pazura nie krył dumy z postawy syna:

 

…odstąpił swój pokój Saszy- chłopcu z Ukrainy, który ze swoją Mamą i Babcią znalazł schronienie pod naszym dachem. Pomaga i pociesza razem ze swoimi równie wspaniałymi Siostrami. Dziękuję Synku! Jesteś wspaniały ❤️❤️❤️

 

Internauci gratulowali Cezaremu świetnego syna, a przy okazji stwierdzili, że Antek jest bardzo podobny do taty.

 

>>>Rosyjskie influencerki są załamane. Zapomniały o JEDNEJ rzeczy!

 

https://www.instagram.com/p/CbAwvBAtLHS/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.