Ta informacja UCIESZY fanów programu “Rolnik SZUKA ŻONY”! Lubiany BOHATER w końcu znalazł MIŁOŚĆ swojego ŻYCIA!

Choć najnowsze odcinki lubianego przez telewidzów programu “Rolnik szuka żony” wystartują dopiero jesienią, to fani nadal interesują się tym, co słychać u bohaterów poprzednich edycji. Los chciał, że nie wszyscy uczestnicy znaleźli w programie miłość swojego życia i nadal czuli się samotni. Szczególnie mocno odczuł to Zbyszek Kraskowski, który liczył, że w końcu uda mu się poznać kobietę, którą będzie go kochać na dobre i złe.

 

 

 

Okazuje się, że sympatyczny rolnik, po serii zawodów miłosnych w końcu jest szczęśliwy. Według tygodnika “Na żywo” mężczyzna jest w związku! Ta miła informacja szczególnie mocno ucieszy fanów rolnika, którzy mocno mu kibicowali i wierzyli, że los okaże się dla niego łaskawy. Zbigniew udzielił gazecie wywiadu, w którym niejako potwierdził, że to prawda, jednak nie zamierzał wdawać się w szczegóły.

 

 

“Nic nie powiem, nie będę zapeszał, uczucia nie lubią rozgłosu. Jak będę miał pewność, że mogę pochwalić się dziewczyną i ona będzie tego chciała, zrobię to, obiecuję. Chciałbym mieć kochającą żonę, dzieci, prawdziwy dom i wierzę, że to marzenie się spełni.”

 

 

 

Rolnik zapewnił również, że wierne fanki nadal do niego piszą i interesują się tym co u  niego i jak mu się powodzi. Trzymamy więc kciuki i gorąco wierzymy, że w końcu poznał tą wymarzoną!

 

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *