Była małą Miss. 16-letnia Kailia Posey nie żyje!

Jako dziecko Kailia Posey była Małą Miss i występowała w reality show “Toddlers & Tiaras”. W programie prezentowano zmagania dzieci w konkursach piękności.

Pokazywano przygotowania i emocje towarzyszące takim konkursom. Program, choć popularny, był też krytykowany. Wielu osobom nie podobał się blichtr a także to, że z Małych Miss robiono osoby dorosłe – dziewczynki miały makijaże, seksowne stroje i buty na obcasach.

 

https://www.facebook.com/MKDeliz

 

Po tym jak Kailia Posey wyrosła z wieku dziecięcego, nadal zachwycała urodą. Dziewczyna planowała brać udział w kolejnych konkursach piękności – tym razem dla nastolatek. Teraz jednak podano informację o jej śmierci.

 

https://www.facebook.com/MKDeliz

 

Marcy Posey Gatterman napisała na facebooku:

 

Nie mam słów ani myśli. Zniknęła piękna dziewczynka. Proszę, uszanujcie naszą prywatność, gdy opłakujemy utratę Kailii. Moje dziecko na zawsze.

 

https://www.facebook.com/MKDeliz

 

Początkowo mowa była o wypadku, w jakim zginąć miała nastolatka. Później jednak ujawniono, że Mała Miss popełniła samobójstwo.

 

„Chociaż była znakomitą nastolatką, która miała przed sobą świetlaną przyszłość, niestety w jednej gwałtownej chwili podjęła pochopną decyzję o zakończeniu swojego ziemskiego życia”.

– powiedziała mama nastolatki portalowi TMZ.

 

https://www.facebook.com/MKDeliz/posts/10227114936530431