Pamiętacie małą Kasię z “Plebanii”? Dzisiaj to piękna, DOROSŁA KOBIETA, która NIE CHCE mieć z AKTORSTWEM nic wspólnego! ZOBACZ ZDJĘCIA!

Kasia z “Plebanii”, była córeczką Krystyny z burzą loków. W jej rolę wcielała się Weronika Parys, którą z czasem praca w serialu bardzo uwierała. Zaczęła swoją przygodę z aktorstwem jako 5 latka, ale dzisiaj jako piękna, dorosła kobieta nie chce mieć z tym nic wspólnego!

 

Dziewczyna przyznała kiedyś szczerze, że z upływem lat, kiedy poszła do szkoły zaczynała dostrzegać wady pracy w tak określonym serialu. Musiała się zmagać z docinkami kolegów w klasie i tłumaczyć się ze swoich poglądów, które nie zawsze były takie prawicowe i konserwatywne jak w “Plebanii”. Dodatkowo na planie musiała spędzać czas po szkole i w weekendy, a była dzieckiem, które chciało mieć po prostu wolny czas i spędzać go z koleżankami.

 

W odpowiednim momencie, kiedy produkcja chciała nieco pozmieniać serial zastąpiła ją Olga Kalicka. Weronika już wtedy postanowiła, że nie będzie aktorką, to nie jest życie, które czyni ją szczęśliwą. Pasjonuje się fotografią, studiuje dziennikarstwo i pracuje jako lektor języka angielskiego.

 

Weronika cieszy się, że nikt nie zaczepia już jej na ulicy i spokojnie może planować wolne weekendy. Okazuje się, że “bycie anonimowym” to wspaniały przywilej z którego nie zamierza już rezygnować.

 

Zobacz na jaką piękną kobietę wyrosła “Kasia”:

 

Kasia z Plebanii

źródło: facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *